Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Червоненко: «Ставлю безпеку в широкому розумінні слова прерогативою в діяльності органів влади»

16 жовтня 2007 - 13:58

Керівник області зосередив увагу журналістів на ситуації в регіоні після виборів, соціально-економічних показниках, питаннях підготовки до зими, надання допомоги постраждалим від газового вибуху дніпропетровцям.

Почав Євген Червоненко з того, що він «нікуди не йде, а залишається на посаді голови облдержадміністрації, хоча в деяких ЗМІ ця тема стала останнім часом актуальною». Він наголосив, що виступає проти того, щоб порушувалась нині існуюча вертикаль влади. Вибори на Запоріжжі пройшли демократично, чесно і прозоро. Час підтвердив і правильність позиції Червоненка щодо формування губернаторської команди із представників різних політичних сил. Нині Президент України наполягає на ідентичній моделі співпраці влади та опозиції у масштабах країни.

Трагічні події у Дніпропетровську нікого не повинні залишити байдужим. Особисто Євген Червоненко перерахував на допомогу постраждалим 25 тисяч гривень і закликав усіх запоріжців допомогти, хто чим може. Грошові внески можна перерахувати на спеціальний фонд (Запорізький обласний благодійний фонд „Громадська ініціатива”, ЄДРПО 33986238, р/р 26007184101 в ЗОД „Райффайзен Банк Аваль”, МФО 313827). За накопичені кошти, як припустив голова ОДА, можна було б купити хоча б одну квартиру для когось з тих, хто залишився без власного даху минулої суботи.

Болить главі регіону і повільне спорудження запорізьких мостів. Фінансування їх будівництва з держбюджету ще довго не вирішить проблему. «Бити на сполох треба вже зараз і шукати шляхи вирішення проблеми, щоб не було запізно», - зазначив Євген Червоненко. Одним із шляхів вирішення проблеми голова обласної виконавчої влади бачить у тому, щоб вже сьогодні взяти кредит і прискорити темпи будівництва. Щоправда, його точку зору не розділяє міський голова Запоріжжя Євген Карташов.

Поза політикою на думку голови ОДА повинна стояти економіка області, готовність до зими. Щодо останнього всі заходи виконано на сто відсотків. Тому Євгену Червоненку важко погодитись з критикою, що прозвучала на останньому засіданні Уряду України.

Соціально-економічні показники області вселяють надію, що регіон працюватиме і надалі стабільно та спокійно. «Про це говорять цифри та факти, вони кращі за будь-яку агітацію», - наголосив голова облдержадміністрації.

Євген Червоненко також дав вичерпні відповіді на всі запитання журналістів, які стосувались, зокрема, запровадження екологічного моніторингу, безпечної роботи газового господарства нашої області, чи залишиться незмінною команда голови ОДА і при новому уряді тощо.

(Тези виступу голови ОДА Є. Червоненка додаються).

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

 

 

(.doc, 54Kb)

Читайте також

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022

“Ворог воює проти нашої культури ледь не в першу чергу”, - Міністр культури та інформаційної політики України закликав підтримати працівників сфери культури

Жителі Василівського району можуть звертатися до Центру допомоги «Ми разом»