Новини

«Папа для України» розподіляє мікрогранти між вимушеними переселенцями зі Сходу України

21 лютого 2017 - 10:02

Наприкінці квітня 2016 року особисто Папою Римським Франциском було розпочато гуманітарну акцію «Папа для України» з метою надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, постраждалим внаслідок військових дій на Сході України.

У Запорізькій області цю акцію особистими коштами підтримав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. У червні 2016 року, під час візиту Державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна, очільник регіону зробив перший внесок до загального фонду акції «Папа для України».

За словами Костянтина Бриля, такі акції підтверджують, що Україна не самотня в своєму прагненні миру.

- Турбота про вимушених переселенців та тих, хто потребує нашої допомоги через військові дії на сході України, – дуже важлива. У тому, як допомагати нужденним, віряни, незалежно від конфесії, розуміються краще ніж політики. Найважливіше, що всі ми маємо показати - це людяність. Адже саме вона в підсумку і переможе будь-яку війну, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Нині одним із проектів акції «Папа для України» є надання відомою громадською організацією «Міський центр допомоги» 600 мікрогрантів для внутрішньо переміщених осіб, які користуються опаленням.

Тож сьогодні на базі управлінь соціального захисту населення області триває відповідна робота, де внутрішньо переміщені особи зможуть оформити виплату першого траншу в сумі 4 375 гривень. З них  625 гривень призначено на придбання продуктів харчування,  3 750 гривень - на придбання вугілля та дров.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також