Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

17 березня 2017 - 11:01

Вітання  голови облдержадміністрації Костянтина Бриля  з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

Дорогі земляки!

Сьогодні виповнюється 100 років з дня утворення Української Центральної Ради -  Першого Українського парламенту, головою якого було обрано Михайла Грушевського.

В тому ж році Росія вперше розпочала збройну агресію проти Української Народної Республіки. Тоді на значній частині України було встановлено тоталітарний режим, який проводив політичні репресії, депортації та війни, організовував голодомори. Способи та методи, які застосовували більшовики тоді, і нині активно використовуються Росією у «гібридній» війні проти України: під час анексії Криму, окупації окремих районів Донецької та Луганської областей.

Водночас переломним моментом вітчизняної історії стала Українська демократична революція. Створенням Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки ми довели свою здатність та спроможність до державного будівництва.

Сьогодні вірні дочки та сини нашої держави продовжують боротьбу за незалежність України. Разом ми втілюємо в життя  ідеї державності та патріотизму, засновані нашими славетними предками. Єдине, чого ми з вами не маємо допустити, -  внутрішніх незгод та розбрату, які ще 100 років тому призвели до поразки Української революції.

Щиро вітаю вас із 100-річчям подій Української революції. Вірю, що ми подолаємо ворога та втілимо в життя багатовікові прагнення нашого народу - мати єдину незалежну та соборну Українську Державу. 

 

голова Запорізької обласної 
державної адміністрації                                                                        Костянтин Бриль

Читайте також