Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Регіональне самоврядування сприятиме розвитку країни

6 листопада 2007 - 16:36

Відбулося чергове засідання обласної Наглядової ради проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток». У ньому взяли участь: директор відділу міжнародного співробітництва Канадського інституту урбаністики Ендрю Фарнкомб, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальцев, заступник голови обласної ради Леонід Анісімов.

Нагадаємо, що в реалізації цього проекту бере участь Канадський інститут урбаністики (за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку), кінцевим результатом якого має стати затверджена обласною радою Стратегія розвитку Запорізької області до 2015 року.

- Сьогодні варто відзначити досягнуті позитивні результати. Нам вдалося залучити до роботи у проекті велику кількість людей, які зацікавлені в ньому та виступають генераторами ідей, зокрема, молодь, - зазначив Володимир Кальцев. Посадовець також відзначив покращення медіа-супроводження роботи над проектом.

У свою чергу канадський гість наголосив, що розроблення стратегії розвитку Запорізької області насправді має всеукраїнське значення, оскільки проект сприятиме активізації участі населення в обговоренні нагальних питань розвитку регіону. Ендрю Фарнкомб висловив задоволення з того, що населення бере активну участь в опрацюванні проекту, подякував за роботу експертам, а також облдержадміністрації за сприяння цій роботі.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

У ЦНАПах Запорізької області вшановують жертв війни хвилиною мовчання

Комишуваська гімназія «Джерело»: випускний під звуки війни, але з вірою в мирне майбутнє

Запоріжжя та PFRU: спільні дії задля стійкості та безпеки