Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькому районі розпочато будівництво перевантажувального терміналу «Нібулон»

7 квітня 2017 - 17:40

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та Герой України Олексій Вадатурський провели виїзну нараду стосовно будівництва перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Біленьке Запорізького району.

За словами генерального директора ТОВ СП «Нібулон» Олексія Вадатурського, головне завдання цього об’єкта – зняти навантаження з автомобільних доріг регіону. А це близько 300 тисяч тонн зерна. На сьогодні на будівництві працюють 14 підрядних організацій Запорізької області. Проте вже в травні на об’єкті буде близько 1,5 тисячі будівельників із 90 організацій, включаючи постачальників обладнання. Варто також зазначити, що  компанія насамперед забезпечує роботою місцеві організації. На ті роботи, які запорізьким будівельникам не під силу, запрошуються інші підрядники з різних областей України.

- Це 26 об’єкт, який «Нібулон» будує в Україні. Ми маємо досить жорсткі вимоги, стосовно часових обмежень. І даємо слово, що об’єкт буде завершено до 1 червня, тобто за 2-3 тижні до збирання нового врожаю. Вартість проекту близько пів мільярда гривень. Це інвестиції до області, району та села. Окремо тут з’являться близько 140 робочих місць. Адже ми даємо роботу всім місцевим, хто має змогу працювати, - наголосив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський.

У свою чергу Костянтин Бриль підкреслив, що завдяки створенню нового об’єкту, кожен виробник зможе зекономити на логістичних витратах 4-6 доларів на кожній тонні зерна.

- Минулого року захід «Врожай-2016» показав, що до 30% ринку зерна знаходяться в тіні. Тож будівництво цього терміналу стане великим кроком до детінізації ринку зерна. Хочу наголосити, що цей захід є позитивним стресом для регіону. Адже прихід соціально відповідального інвестора змінить життя громади. Це стосується додаткових надходжень в бюджет громади, які складуть 300-400 тисяч гривень на місяць. Крім того, ми бачимо створені очисні споруди та плани, стосовно підтримки місцевої школи та інших заходів. Наступним кроком «Нібулону» має стати відновлення роботи ДП «Хлібна база № 74» в м.Молочанськ Токмацького району. Що також має отримати вирішення бюрократичних перепон у Києві вже найближчим часом, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окремо присутні відкрили новозбудований комплекс очисних споруд для очищення води. На них місцеві мешканці чекали понад 26 років. Компанія «НІБУЛОН» взяла на себе повне фінансування та супровід цього соціально важливого проекту в якості додаткових соціальних зобов‘язань. У технологію очищення стічних вод були внесені корективи, завдяки чому її замінено на закриту та більш прогресивну, що дозволить покращити екологічну ситуацію району та підвищити комфортність сусідніх з очисними спорудами об’єктів, а саме: школи, лікарні – та об’єктів селища в цілому. Комплекс,  який компанія збудувала всього лише за місяць, інвестувавши 10 мільйонів гривень, в присутності голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля буде переданий місцевій громаді для постійної експлуатації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ