Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці привезли корисні та смачні подарунки для школярів Волновахи

20 квітня 2017 - 14:58

Завдяки об’єднаним зусиллям голови Запорізької  облдержадміністрації Костянтина Бриля, народного депутата України Дмитра Лубінця та не байдужих патріотів, діти із зони розмежування не лишаються без уваги.

За словами голови облдержадміністрації, не вже не перша акція, до якої долучаються запорізькі патріоти.

- Першим прикладом активності запоріжців стала організація гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки. Потім, в рамках проекту «Допомога йде», 25 дітей та їхні супроводжуючі отримали медичну допомогу в КЗ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня». Нині запоріжці вирішили приєднатись до гуманітарних проектів народного депутата України Дмитра Лубінця, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

В рамках допомоги для малечі із «сірої зони» проводяться гуманітарні поїздки до однолітків до Києва та на Західну Україну. Крім того, активісти взяли шефство над школами й садочками зони розмежування. До навчальних закладів патріоти передають україномовні книжки та продукти харчування.

Тим часом за ініціативи Костянтина Бриля до Великодня, Запорізька облдержадміністрація об’єднала небайдужих патріотів. Так силами ГУ ДСНС України у Запорізькій області були підготовлені інформаційні листівки, стосовно поводження із вибухонебезпечними предметами. А активний бізнес зібрав для малечі різні солодощі. Силами облдержадміністрації корисні та смачні подарунки були доставлені і передані учням трьох шкіл Волноваського району Донецької області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах