Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька облдержадміністрація розвиватиме децентралізацію спільно з науковцями

28 квітня 2017 - 12:51

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль підписав Меморандум з Державною навчально-науковою установою «Академія фінансового управління» в особі Тетяни Єфименко, а також Національним інститутом стратегічних досліджень.

Головна мета Меморандуму - співпраця і консолідація зусиль для забезпечення науково-аналітичного, експертного, методичного супроводу діяльності Запорізької облдержадміністрації щодо реалізації стратегії сталого соціально-економічного розвитку регіону на основі запровадження інноваційних механізмів місцевого та регіонального розвитку та послідовної реалізації реформи територіальної організації влади та розвитку місцевого самоврядування.

Як наголосив Костянтин Бриль, така співпраця з науковцями піде на користь владі, адже експерти та посадовці мають об'єднати зусилля задля майбутнього Запорізького регіону.

- В результаті домовленостей облдержадміністрація отримає вироблення спільного бачення з науковим співтовариством стосовно реформування системи територіальної організації влади на засадах децентралізації. Причому це стосується запровадження інноваційних механізмів стимулювання розвитку територій, зміцнення бюджетів та залучення додаткових фінансових ресурсів. Також експерти проводитимуть моніторинги та оцінку ефективності програм і проектів області. І пропонуватимуть найкращі практики задля економічного та соціального розвитку нашого регіону, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС

Як подати запит на отримання публічної інформації

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1011 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному