Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з біології без порушень

9 червня 2017 - 12:58

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з біології без порушень

Для запорізьких випускників поточний тиждень завершився  зовнішнім незалежним оцінюванням знань з біології. Тестування проходило у 15 пунктах по області, 9 із яких розташовані у м. Запоріжжі.

Із 4166 зареєстрованих 335 не взяли участі, явка склала 91,96%. Четверо осіб не були допущені до тестування через запізнення. Ніяких порушень під час тестування не було зафіксовано.

Результат виконання завдань усієї сертифікаційної роботи з біології можна зарахувати як дисципліну державної підсумкової атестації, а також  використати під час прийому до вищих навчальних закладів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 19 червня 2017 року.

На наступному тижні заплановано проведення трьох останніх  тестувань з географії (12.06), фізики (14.06), хімії (16.06).

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації нагадують, що ті учасники, які з поважних причин не змогли взяти участь у ЗНО, мають право звернутися із заявою, підтверджуючими документами та копією сертифіката учасника ЗНО-2017 до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів з дня проведення ЗНО, ураховуючи день пропущеного тестування. Регламентною комісією  прийматиметься рішення щодо допущення абітурієнта на додаткову сесію ЗНО.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Ворожий обстріл Запоріжжя: під вогнем – мирні жителі

Впродовж доби окупанти завдали 540 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1300-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.09.2025

Відновлення подання статистичної та фінансової звітності: що потрібно знати

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: школярі з Комиш-Зорянської громади взяли участь у молодіжному обміні

Інспектор служби освітньої безпеки – надійний партнер школярів і батьків

В Запоріжжі відбувся гандбольний турнір на честь Захисника України Михайла Цапа

«Було дуже страшно», – жителі Кушугумської громади та Запоріжжя оговтуються від чергової нічної ворожої атаки

Україна на шляху до ЄС: запорізькі підприємці та експерти обговорили зміни в законодавстві

Solar Step: нові можливості для жінок в сонячній енергетиці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни