Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

ВАТ «Запоріжавтотранс» - 10 років

28 листопада 2007 - 16:42

Співробітників ВАТ «Запоріжавтотранс», які зібралися в ПК «ЗАлК» на урочистості з нагоди 10-річчя заснування свого підприємства, привітав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний.

- У 1997 році всі зв'язки між автопідприємствами були втрачені, їх необхідно було відновлювати, - згадуючи історію створення підприємства зазначив заслужений працівник транспорту України, голова спостережної ради ВАТ «Запоріжавтотранс» Ігор Іванов. – Ми з усім цим впоралися. Так, з 1997 по 2007 рік обсяг наших послуг збільшився в 5 разів.

Перший заступник голови ОДА Олександр Бережний подякував Ігорю Іванову, водіям, диспетчерам, ремонтникам «Запоріжавтотрансу», які забезпечують сталу роботу підприємства та обслуговують значну частину регіону, побажавши їм подальших успіхів.

- Сьогодні перед перевізниками області стоїть завдання не просто збільшувати обсяги перевезень, а зробити так, щоб обслуговування пасажирів вийшло на новий якісний рівень, - зазначив перший заступник голови ОДА. Він підкреслив, що обласна виконавча влада обрала своїм пріоритетом у галузі пасажироперевезень технічне оновлення транспортних засобів та підвищення безпеки на дорогах. Ця спільна з автоперевізниками робота буде здійснюватися постійно та неухильно, наголосив Олександр Бережний.

Сьогодні на підприємстві 300 працівників, 140 з яких мають понад 10-річний стаж роботи. Кращі з них були сьогодні нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації.

Урочистості продовжила святкова концертна програма.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Пліч-о-пліч: Васильківська та Дніпрорудненська громади об’єднують зусилля для підтримки людей

Практикум з волонтерського менеджменту: молодіжні працівники можуть долучитися до всеукраїнського тренінгу

Впродовж доби окупанти завдали 542 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Екскаватори та трактори: три громади Запорізької області отримали спецтехніку, придбану за бюджетні кошти

Мелітопольська громада отримала гуманітарну допомогу від GEM

Запорізька ОДА та ЮНІСЕФ об'єднують зусилля для захисту дітей

Сила духу й тіла: 13 запорізьких ветеранів взяли участь у фестивалі з богатирського єдиноборства

Його серце билося за Україну: на честь полеглого Захисника Михайла Колесніка відкрили меморіальну дошку

Перемога на чемпіонаті Європи та підтримка вдома: запорізьким каратисткам вручили сертифікат на спортивне обладнання

Для здоров’я та довголіття: інформаційна кампанія від МОЗ

Загалом упродовж доби окупанти завдали 529 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1266-го дня війни