Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область покращила позиції у рейтингу регіонів

29 червня 2017 - 09:43

Запорізька область покращила позиції у рейтингу регіонів

Визначено результати рейтингової оцінки соціально-економічного розвитку регіонів  за січень-березень 2017 року. Оцінка соціально-економічного розвитку регіонів України року здійснена Мінрегіоном   за 25 показниками, згрупованими у шість  напрямів різних сфер соціально-економічного розвитку регіонів.
Майже за кожним другим показником (12 із 25) Запорізька область увійшла до першої десятки регіонів, з них, зокрема,  до першої п’ятірки за такими показниками:

обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу населення – 2 місце (27,0  тис. грн.);

індекс капітальних інвестицій – 2 місце (164,9 %);

обсяг капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу населення – 5 місце (1,48 тис. грн.);

темп зростання (зменшення) обсягу прямих іноземних інвестицій – 4 місце (102,3 %);

обсяг експорту товарів у розрахунку на одну особу населення – 3 місце  (384,6 дол. США);

доходи місцевих бюджетів (без трансфертів) у розрахунку на одну особу населення – 4-5 місце (1,2 тис. грн.).

У порівнянні з результатами за січень-грудень 2016 року покращено такі показники:

індекс промислової продукції (104,9 %) – 8 місце проти 22-23 місця;

індекс будівельної продукції (125,5 %) – 7 місце проти 23 місця;

обсяг виконаних будівельних робіт у розрахунку на одну особу населення (186,4 грн.) – 10 місце проти 17 місця;

темп зростання податкового боргу до місцевого бюджету (96,9 %) –  8 місце проти 20 місця;

Крім цього, покращено всі показники за напрямом «інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця», що дозволило області за цим напрямом посісти 3 місце проти 9 за підсумками 2016 року.

Загальні рейтингові місця Мінрегіоном не розраховуються.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з  громадськістю

Читайте також

Здоровий спосіб життя: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут