"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Моніторинг допорогових закупівель

Здійснення місцевими державними адміністраціями області допорогових публічних закупівель в електронній системі «ProZorro» за підсумками І півріччя 2017 року

11 липня 2017 - 09:42

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 03.03.2017 № 94 «Про здійснення допорогових публічних закупівель у електронній системі «ProZorro», зі змінами від 01.06.2017 № 263, проводиться моніторинг здійснених апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій області (замовники) допорогових публічних закупівель.

За підсумками І півріччя 2017 року 70 замовників місцевих державних адміністрацій області провели в електронній системі «ProZorro» 386 конкурентних процедур допорогових закупівель загальною очікуваною вартістю 14,65 млн. грн., економія бюджетних коштів за якими склала 1,91 млн. грн. (13 % від очікуваної суми).

Протягом січня-червня 2017 року облдержадміністрацією забезпечено: надання замовникам області методологічної допомоги в питаннях ефективного планування та проведення допорогових публічних закупівель; інформування замовників, у т.ч. через оголошення на веб-порталі облдержадміністрації, про важливі події, новини у законодавстві, пропозиції щодо навчання у сфері публічних закупівель тощо.

У червні п.р. за підтримки облдержадміністрації у Запорізькому національному університеті для замовників відбулися тренінги з роботи на майданчиках електронних закупівель, які проводилися Міжнародною організацією з розвитку права в рамках підтримки антикорупційної реформи в Україні.

07.07.2017 облдержадміністрацією за участю комунальної установи «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради для замовників області проведений селекторний методологічний семінар з питань здійснення та моніторингу ними допорогових публічних закупівель.

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно