"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Моніторинг допорогових закупівель

Здійснення місцевими державними адміністраціями області допорогових публічних закупівель в електронній системі «ProZorro» за підсумками І півріччя 2017 року

11 липня 2017 - 09:42

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 03.03.2017 № 94 «Про здійснення допорогових публічних закупівель у електронній системі «ProZorro», зі змінами від 01.06.2017 № 263, проводиться моніторинг здійснених апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій області (замовники) допорогових публічних закупівель.

За підсумками І півріччя 2017 року 70 замовників місцевих державних адміністрацій області провели в електронній системі «ProZorro» 386 конкурентних процедур допорогових закупівель загальною очікуваною вартістю 14,65 млн. грн., економія бюджетних коштів за якими склала 1,91 млн. грн. (13 % від очікуваної суми).

Протягом січня-червня 2017 року облдержадміністрацією забезпечено: надання замовникам області методологічної допомоги в питаннях ефективного планування та проведення допорогових публічних закупівель; інформування замовників, у т.ч. через оголошення на веб-порталі облдержадміністрації, про важливі події, новини у законодавстві, пропозиції щодо навчання у сфері публічних закупівель тощо.

У червні п.р. за підтримки облдержадміністрації у Запорізькому національному університеті для замовників відбулися тренінги з роботи на майданчиках електронних закупівель, які проводилися Міжнародною організацією з розвитку права в рамках підтримки антикорупційної реформи в Україні.

07.07.2017 облдержадміністрацією за участю комунальної установи «Центр публічних закупівель» Запорізької обласної ради для замовників області проведений селекторний методологічний семінар з питань здійснення та моніторингу ними допорогових публічних закупівель.

Читайте також

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо захворюваності на COVID-19 в області

Облдержадміністрація виступає за зменшення рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця»

У Запорізькій області презентували новий путівник «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути»

Вогнеборці області протягом тижня ліквідували 190 пожеж на відкритих територіях

Коштом обласного бюджету цього року оздоровлено майже 2 тисячі дітей

Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

До уваги журналістів!

В області триває прибирання лісових масивів

Запорізькі власники нерухомості сплатили 106 мільйонів гривень податків

Запоріжці можуть спостерігати за реконструкцією обласної клінічної лікарні у форматі онлайн

В Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля-2020

Запорізький обласний лабораторний центр проводить безкоштовне ПЛР-тестування та надає платні послуги