Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Токмацький ЦНАП потребує завершення робіт з благоустрою території

13 липня 2017 - 11:51

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян провів робочу зустріч з координаторами проекту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з питання фінансування проекту ЦНАП у м. Токмаку та Токмацькому районі.

 Токмацький ЦНАП було обрано переможцем грантового конкурсу ще в 2016 році. За цей час було закуплено обладнання та програмне забезпечення для оснащення. При умові вдалого завершення будівництва і відкриття об‘єднаного центру проект GIZ планує в подальшому підтримувати організаційний розвиток цього ЦНАПу. Проте нині актуальним залишається питання завершення робіт з благоустрою території майбутнього об‘єднаного Центру надання адміністративних послуг та його відкриття в місті Токмак.

Як повідомила перший заступник голови Токмацької райдержадміністрації Олена Шпак, для реалізації цього проекту зусиллями всіх зацікавлених сторін уже зроблено чимало. В 2016 році рішенням Токмацької районної ради «Про Програму підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Токмацької районної державної адміністрації» затверджено основні заходи, якими передбачено фінансування з районного бюджету в сумі 500 тис. грн. на реалізацію цього проекту.

Також відповідно до рішення Запорізької обласної ради внесено зміни до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2016 року та здійснено фінансування на реалізацію проекту з обласного бюджету в сумі 574,852 тис. грн.

На жаль, у зв’язку зі складними погодними умовами у грудні 2016 року роботи з благоустрою прилеглої до майбутнього ЦНАПу території виконано лише на 30%, хоча роботи з реконструкції приміщення проведено в повному обсязі: облаштовано ганок та пандус, встановлено навіс, закуплено нові сучасні меблі. Для завершення робіт на об’єкті необхідне фінансування у розмірі 174,125 тис. грн.

Як повідомив Дмитро Давтян, він особисто відвідував об’єкт  ще в травні минулого року. Тож у разі виділення коштів виконавці мають докласти максимум зусиль, аби реконструкція ЦНАПу була завершена в найкоротші терміни.

- Враховуючи всі дозвільні документи та вартість робіт, аби ЦНАП розпочав свою роботу, необхідно більше 180 тисяч гривень. Для завершення робіт з благоустрою території виконавці мають максимально швидко подати всі необхідні документи, аби фахівці облдержадміністрації змогли винести питання фінансування на найближчу сесію обласної ради. Якщо депутати підтримають рішення щодо виділення коштів, виконавці повинні докласти максимум зусиль, аби реконструкція ЦНАПу була завершена в найкоротші терміни, - підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 847-го дня війни

Підземна школа-фортеця: в Запоріжжі будують унікальний навчальний заклад

«Не буває прямого шляху, на ньому будуть як поразки, так і перемоги»: запорізькі олімпійці поділилися досвідом з юними спортсменами

Активна молодь навчатиметься відновленню країни на форумі «Державотворець»

На приватизаційні аукціони виставлені два підйомні крани козлові

«Україна для кожної дитини» – онлайн-платформа для усиновлення

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації