Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Токмацький ЦНАП потребує завершення робіт з благоустрою території

13 липня 2017 - 11:51

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян провів робочу зустріч з координаторами проекту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з питання фінансування проекту ЦНАП у м. Токмаку та Токмацькому районі.

 Токмацький ЦНАП було обрано переможцем грантового конкурсу ще в 2016 році. За цей час було закуплено обладнання та програмне забезпечення для оснащення. При умові вдалого завершення будівництва і відкриття об‘єднаного центру проект GIZ планує в подальшому підтримувати організаційний розвиток цього ЦНАПу. Проте нині актуальним залишається питання завершення робіт з благоустрою території майбутнього об‘єднаного Центру надання адміністративних послуг та його відкриття в місті Токмак.

Як повідомила перший заступник голови Токмацької райдержадміністрації Олена Шпак, для реалізації цього проекту зусиллями всіх зацікавлених сторін уже зроблено чимало. В 2016 році рішенням Токмацької районної ради «Про Програму підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Токмацької районної державної адміністрації» затверджено основні заходи, якими передбачено фінансування з районного бюджету в сумі 500 тис. грн. на реалізацію цього проекту.

Також відповідно до рішення Запорізької обласної ради внесено зміни до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2016 року та здійснено фінансування на реалізацію проекту з обласного бюджету в сумі 574,852 тис. грн.

На жаль, у зв’язку зі складними погодними умовами у грудні 2016 року роботи з благоустрою прилеглої до майбутнього ЦНАПу території виконано лише на 30%, хоча роботи з реконструкції приміщення проведено в повному обсязі: облаштовано ганок та пандус, встановлено навіс, закуплено нові сучасні меблі. Для завершення робіт на об’єкті необхідне фінансування у розмірі 174,125 тис. грн.

Як повідомив Дмитро Давтян, він особисто відвідував об’єкт  ще в травні минулого року. Тож у разі виділення коштів виконавці мають докласти максимум зусиль, аби реконструкція ЦНАПу була завершена в найкоротші терміни.

- Враховуючи всі дозвільні документи та вартість робіт, аби ЦНАП розпочав свою роботу, необхідно більше 180 тисяч гривень. Для завершення робіт з благоустрою території виконавці мають максимально швидко подати всі необхідні документи, аби фахівці облдержадміністрації змогли винести питання фінансування на найближчу сесію обласної ради. Якщо депутати підтримають рішення щодо виділення коштів, виконавці повинні докласти максимум зусиль, аби реконструкція ЦНАПу була завершена в найкоротші терміни, - підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжжя разом з усією країною вшанувало пам'ять загиблих воїнів

“Україна є! Україна буде!”, - в Запорізькій області вшанували мужніх воїнів всіх часів

До Дня захисників і захисниць України в обласному центрі вшанували пам’ять загиблих Героїв

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 01.10.2023, 585 ДОБА

За минулу добу зафіксовано 157 ворожих обстрілів по 27 населених пунктах

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЩОДО НАСЛІДКІВ ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

Нарада з представниками міжнародних організацій щодо надання допомоги у твердому паливі

Ворог вів вогонь по 21 населеному пункту – зафіксовано 130 ударів

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 30.09.2023, 584 ДОБА