"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запоріжці вшанували пам’ять загиблих героїв 55-ї бригади

19 липня 2017 - 12:46

Сьогодні, у День вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, біля меморіального комплексу на території частини зібралися представники обласної влади та місцевого самоврядування, родини героїчно загиблих та бойові побратими - військовослужбовці Запорізького гарнізону.

Командир 55-ї окремої артилерійської бригади полковник Сергій Брусов зазначив: «На нашу долю випало нелегке випробування – зі зброєю в руках захищати незалежність нашої Батьківщини. За спиною три роки війни, кожен із нас відчув на собі цей нелегкий тягар. На жаль, незважаючи на те, що виконано багато бойових завдань, звільнено багато населених пунктів, але не всі повернулися живими  і здоровими з боїв. На превеликий жаль є і загиблі, і зниклі безвісти. Наше головне завдання з вами - зробити так, щоб усі ці хлопці жили в нашій пам’яті та пам’яті тих, хто прийде після нас, і те, що бійці віддали найдорожче – своє життя, було прикладом для майбутніх поколінь».

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко звернувся зі словами подяки від голови  обласної державної адміністрації Костянтина Бриля рідним та близьким наших героїв, які виховали справжніх патріотів України, а також бойовим товаришам, які пройшли нелегкими дорогами війни, і навіки залишилися в історії Запорізького краю, написавши героїчну і разом з тим трагічну сторінку нашої боротьби за незалежність. - Пам'ять про ці подвиги житиме на сторінках підручників, на шпальтах газет, у назвах вулиць, і головне – у наших серцях. Завдяки цій пам’яті, яка нас єднає, ми вистоїмо і переможемо, і побудуємо ту Україну, за яку віддали життя наші герої, - зазначив посадовець.

Батько загиблого та голова громадської організації родин загиблих Микола Говоруха також  подякував керівництву бригади та обласній владі, які підтримують родини загиблих у тяжку хвилину. Лише стоячи плечем до плеча ми зможемо вистояти проти агресора і перемогти.

Присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалу, пролунав військовий салют.

По завершенні траурного мітингу родини загиблих та гості відвідали музей бойової слави 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо захворюваності на COVID-19 в області

Облдержадміністрація виступає за зменшення рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця»

У Запорізькій області презентували новий путівник «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути»

Вогнеборці області протягом тижня ліквідували 190 пожеж на відкритих територіях

Коштом обласного бюджету цього року оздоровлено майже 2 тисячі дітей

Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

До уваги журналістів!

В області триває прибирання лісових масивів

Запорізькі власники нерухомості сплатили 106 мільйонів гривень податків

Запоріжці можуть спостерігати за реконструкцією обласної клінічної лікарні у форматі онлайн

В Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля-2020

Запорізький обласний лабораторний центр проводить безкоштовне ПЛР-тестування та надає платні послуги