"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Господарства області збільшили виробництво молока

25 липня 2017 - 11:44

Господарства області збільшили виробництво молока

Значною мірою це стало можливим завдяки ефективній реалізації Програми розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки.

За час дії обласної Програми у сільгосппідприємствах з кожним роком збільшується виробництво молока, нарощується поголів’я великої рогатої худоби та зростає продуктивність дійної череди корів. Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За перше півріччя 2017 року в сільгосппідприємствах області виробництво молока склало 18,7 тис. тонн, що більше минулорічного показника на 1,3 тис. тонн (107,5 %).

Надій молока на одну корову зріс на 183 кг і склав 2634 кг або 108 % до рівня минулого року.

Найбільше збільшено виробництво молока у Кам`янсько-Дніпровському, Оріхівському, Чернігівському, Запорізькому, Великобілозерському та Бердянському районах.

Найвищої продуктивності дійної череди корів досягнуто у ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько - Дніпровського району – 5161 кг молока на одну корову, ТОВ «Татекс СПФ» Оріхівського району – 5140 кг, ТОВ «Агрофірма «Нива» Запорізького району – 4273 кг, ФГ «Саєнко» Чернігівського району – 4118 кг, ТОВ Агрофірма «40 років Жовтня» Більмацького району – 3603 кг, ПСП «Росія» Бердянського району – 3510 кг, СВК «Росія» Великобілозерського району – 3154 кг.

Крім цього, активно проводиться робота з реалізації інвестиційних проектів у галузі молочного скотарства.

В поточному році у ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровському району завершено будівництво та введено в дію корівник на 560 голів.

Здійснено реконструкцію приміщення для утримання великої рогатої худоби на 70 голів та побудовано літній доїльний майданчик у ПрАТ «Міжрайплемпідприємство» Токмацького району.

У ТОВ «Агрофірма «Нива» Запорізького району завершено реконструкцію вигульного майданчика для великої рогатої худоби на 50 голів.

Перспективи подальшого розвитку галузі тваринництва тісно пов'язані з реалізацією інвестиційних проектів, зокрема за рахунок реконструкції та будівництва тваринницьких приміщень, закупівлі нового обладнання та устаткування, продуктивного поголів’я сільськогосподарських тварин і птиці.

Стабілізація та подальший розвиток тваринництва є перспективним напрямком економічного розвитку регіону, що дає можливість створення нових робочих місць, покращення благополуччя та підняття життєвого рівня сільського населення області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

Валентина Кононенко - урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю в Запорізькій обласній державній адміністрації