Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Модернізоване сільгоспвиробництво має прямий вплив на покращення рівня життя селян

28 липня 2017 - 12:59

У рамках Програми розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки  ПАТ «Племзавод «Степний» Кам'янсько-Дніпровського району отримало кошти обласного бюджету за приріст поголів’я дійної череди корів.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина та заступник начальника управління Віктор Плечун здійснили робочу поїздку у господарство з метою перевірки ефективності використання коштів.

На сьогодні ПАТ «Племзавод «Степний» – це одне з кращих та найбільш модернізованих господарств області. Підприємство займається виробництвом зерна, соняшника, молока, м'яса, розведенням та реалізацією племінних свиней, переробкою власної сировини для виробництва м’ясних та молочних продуктів, використовуючи передовий досвід і новітні сільськогосподарські технології.

У господарстві з кожним роком збільшується виробництво молока та м'яса, нарощується поголів’я великої рогатої худоби та свиней, зростає продуктивність дійної череди корів.

У поточному році племзаводом вироблено 3,8 тис. тонн молока, що на 529 тонн більше рівня минулого року, надій молока на одну корову склав 5161 кг, що на 90 кг більше минулорічного показника.

На сьогодні тут утримується 1793 голови великої рогатої худоби, в тому числі 800 корів та 6541 голова свиней.

Середньодобовий надій на одну корову складає 24,7 кг при середньому по області 16,1 кг.

При цьому господарство має статуси племінного заводу по вирощуванню поголів’я великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи та племінного заводу по вирощуванню поголів’я свиней породи великої білої, ландрас і дюрок, забезпечуючи племінним поголів’ям потреби сільгосппідприємств області.

Також господарство нарощує виробництво молочної продукції, зокрема молока, сметани, кефіру, ряжанки, йогурту, сиру, реалізація якої здійснюється не тільки на території області, а й за її межами.

У господарстві постійно реалізуються інвестиційні проекти в галузі тваринництва, зокрема в поточному році завершено будівництво та введено в дію корівник на 560 голів, здійснюється будівництво відгодівельника на 1800 голів свиней.

ПАТ «Племзавод «Степний» знають не лише в Запорізькій області, його відзначено українськими й міжнародними нагородами, зокрема щорічної міжнародної виставки АГРО.

Відзначився племзавод і на XXIХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», де був представлений в експозиції найкращих досягнень у тваринництві, харчовій та переробній галузі, провідних виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції Запорізької області.

Під час зустрічі Людмила Щербина вручила генеральному директору підприємства Анатолію Волкову диплом учасника виставки.

За словами Анатолія Волкова, досягнення господарства стали можливими завдяки впровадженню передових методів господарювання, практичному застосуванню новітніх технологій, що в свою чергу дозволяє підприємству успішно працювати та піднімати життєвий рівень сільського населення.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області обговорили актуальні питання євроінтеграції

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 01.04.23 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 01.04.2023, 402 доба

Головне – справедливість, для нашої держави й наших людей, які зазнали втрат через російську агресію

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 31.03.2023

Громада Запорізького району отримала будівельні матеріали для ліквідації наслідків ранкового обстрілу

Президент і глави іноземних держав та урядів ушанували пам’ять жителів Бучі, які загинули під час російської окупації

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

СБУ встановила ще п’ятьох колаборантів, які допомагають країні-агресору підтримувати окупаційний режим на території Запорізької області

Стан атмосферного повітря на території житлової забудови м. Запоріжжя 24.03.2023 – 30.03.2023

Юрій Малашко: “Ситуація напружена, але стабільна”