"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Мелітополі коштом ДФРР буде реконструйовано єдиний в місті комунальний стадіон «Спартак»

10 серпня 2017 - 15:41

До кінця цього року у Мелітополі з'явиться сучасний легкоатлетичний стадіон. Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Давтян здійснив робочу поїздку до Мелітополя та проінспектував хід робіт на об'єкті.

Стадіон «Спартак» єдиний комунальний стадіон у місті. Він був збудований понад 60 років тому. За більше ніж півсторіччя північний сектор трибуни опинився в аварійному стані. Не дозволяє проводити офіційні змагання найвищого рангу і стан легкоатлетичних доріжок, відсутня також можливість організації тренувального процесу з легкої атлетики.

За словами заступника міського голови Мелітополя Івана Федорова, протягом останніх 10 років на стадіоні не проводили жодних змагань.

- Як тільки ми дізнались про те, що згідно з новими критеріями Державного фонду регіонального розвитку, 10% коштів мають бути спрямовані на відновлення спортивної інфраструктури, ми одразу склали проект. До роботи долучили консультантів Федерації легкої атлетики України, - зазначив Іван Федоров.

Після завершення реконструкції він отримає статус 4-ї категорії спортивних споруд, що дозволить проводити змагання всеукраїнського значення. Загальна вартість проекту реконструкції становить 12 млн 500 тис грн.

- Минулого тижня з ДФРР на рахунок обласної державної адміністрації вже надійшов перший транш. Сподіваюсь, що найближчим часом ми зможемо перерахувати кошти підрядникам, - поінформував Іван Федоров.

Наразі тут вже розпочаті роботи з благоустрою майданчику, після чого буде укладено синтетичне покриття з каучуку.

- Під час конкурсного відбору наш проект переміг завдяки тому, що технічний інженер Федерації належним чином оцінив те, що стадіон знаходиться у парку, що може бути використано спортсменами під час розминки, - сказав заступник міського голови.

Що стосується споруди самого стадіону, то вже тиждень, як тут працює підрядна організація ПП «АБЗ».

- Раніше тут були дерев'яні трибуни, зараз йде монтаж сучасних пластикових, які будуть вміщувати близько 3000 глядачів. Особлива увага інженерів та будівельників прикута до благоустрою бігових доріжок. Минулої середи до нас приїжджав технічний консультант Федерації легкої атлетики, була зроблена розмітка стадіону, - відзначив посадовець і додав, що як тільки підрядники завершать благоустрій лотків для водовідведення, одразу розпочнуться роботи з монтажу першого шару покриття.

Вже до 20 жовтня реконструкція стадіону має завершитись. Протягом місяця об'єкт буде проходити сертифікацію і тільки після цього зможе бути введений в експлуатацію.

За словами першого заступника голови регіону Дмитра Давтяна, Мелітополь можна вважати зразком у такому питанні, як залучення позабюджетних коштів для покращення інфраструктури міста та вирішення ряду проблемних питань.

- Сьогодні є чимало територій, які скаржаться на низькі темпи виконання робіт та освоєння коштів. Хотів би відзначити високий рівень роботи очільника міста та його команди. Бажаю команді міського голови Мелітополя успіхів. Сподіваюсь, що мешканці міста вже найближчим часом відчують і побачать зміни, які відбуваються у місті, - наголосив посадовець.

Зазначимо також, що комплексний ремонт стадіону відповідно до сучасних вимог є дуже важливим питанням для міста, а його реконструкція дасть поштовх більш активному розвитку спорту в Мелітополі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спільне завдання влади і церкви – вберегти життя та здоров’я людей

Олександр Старух на прямому зв’язку з мешканцями області

До уваги журналістів!

Компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення - Віктор Ляшко

У Запорізькій області щоденно ведеться боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами

МКІП: До 35-річчя Чорнобильської катастрофи у столичному ВДНГ відкриють виставку «Чорнобиль. Подорож»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 990 353 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області тривають перевірки нелегальних АЗС

У Запоріжжі запрацювала киснева станція

Державне майно необхідно ефективно використовувати на потреби регіону

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області