Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Національно-культурні товариства намітили нові плани

26 грудня 2007 - 15:01

Члени координаційної ради підбили підсумки роботи у 2007 році, з задоволенням констатувавши, що обласна програма підтримки розвитку культур національних меншин виконана у повному обсязі.

До формування програми наступного року теж підійшли творчо. Спрямована вона буде перш за все на створення необхідних умов для збереження мовної та етнічно-культурної самобутності націй та народностей, які проживають в нашій області, на згуртування національних меншин навколо ідеї української державності, збереження стабільної соціально-політичної ситуації в регіоні.

Програма покликана сприяти науковим дослідженням етнокультурних процесів на півдні України. У планах роботи також - проведення обласної олімпіади з болгарської та російської мов, участь у всеукраїнській олімпіаді з новогрецької мови, культури та мистецтва. Наступного року нас чекають всеукраїнські етнофестивалі народного мистецтва «Ми – українські» та «Єдина родина», обласний фестиваль «Вольниця» та регіональний «В колі друзів».

На ці та інші заходи з обласного бюджету на 2008 рік заплановано виділити 300 тисяч гривень, тоді як цього року на розвиток громадських національно-культурних товариств витрачено 200 тис. грн.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

8 років єдності, розвитку та незламності: Пологівська громада відзначає річницю створення

Сучасна освіта: коледжі Запоріжжя отримали інтерактивні панелі від Японії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 823 удари по 38 населених пунктах Запорізької області

МОН запускає проєкт «КРОК» для підтримки дітей із порушеннями розвитку

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні