Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область комплектує контрактниками частини ВДВ

30 серпня 2017 - 16:26

Про стан проходження кампанії з відбору громадян  на військову службу за контрактом у Збройних Силах України йшла мова під час обласної селекторної наради, яку провела заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. 

За інформацією обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом на десятий цикл (липень) становив 184 особи. За результатами кампанії було відібрано 158 осіб, що становить 85,9% від плану. 

За словами заступника обласного військового комісара полковника Юрія Бойка, особливістю цього відбору було завдання поповнити лави високомобільних десантних військ. За результатами десятого циклу до цих частин було відправлено 65 осіб, що становить 30% від плану, решта кандидатів були відправлені для проходження військової служби до інших військових частин. При цьому деякі райони, наприклад Чернігівський та Великобілозерський, не відібрали жодного кандидата під час X циклу. Як наголосив Юрій Бойко, додатково до завдання  XI циклу необхідно буде відібрати 80 осіб для поповнення частин ВДВ.

Зінаїда Бойко нагадала про персональну відповідальність голів райдержадміністрацій за виконання плану з відбору кандидатів на військову службу.

-  Поставлену задачу на наступний цикл необхідно виконати в повному обсязі для укомплектування та забезпечення  боєздатності нашої  армії, тому необхідно наростити темпи та посилити роботу і взаємодію районних військових комісаріатів та голів райдержадміністрацій. Відповідальним особам необхідно не лише контролювати  хід кампанії з відбору кандидатів на контрактну службу, а й брати у ній безпосередню активну участь. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб залучити на контракт доведену  для нашої області чисельність громадян, - наголосила Зінаїда Бойко.

У свою чергу, представники районних військових комісаріатів пояснюють, що виконання поставленої задачі часто ускладнюється тим, що багато хто з кандидатів для проходження військової служби не придатний  за станом здоров’я та не проходить обов’язкову медичну комісію. Також багато  потенційних кандидатів не проживає за місцем прописки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Рекомендації звільненим з полону Захисникам, родинам та ЗМІ

Діалог влади та бізнесу: літній сезон без податкових ризиків – правила роботи для розважального бізнесу

Впродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.

«Карпатська зміна»: ще понад 100 дітей із Запорізької області вирушили на відпочинок до Ужгорода

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.06.2026

Три нагороди для Запорізького краю: спортсменки ШВСМ стали призерками чемпіонату України зі стрибків у воду

Понад 350 фахівців Центрів ментального здоров’я зможуть підвищити кваліфікацію з психологічної підтримки ветеранів

«Якщо ти прийшов і здав кров, то це, як мінімум, два врятованих життя»: як працює Запорізький обласний центр служби крові

Повага починається з паркування: у Запоріжжі нагадали про права людей з інвалідністю

Упродовж доби окупанти завдали 830 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

«Карпатська зміна»: нові друзі, командний досвід, впевненість у власних силах

Задля порятунку життя і здоров’я людей: в Широківській громаді створено новий Центр безпеки