Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Атлас децентралізації»: все про запорізькі об’єднані територіальні громади

7 вересня 2017 - 12:46

«Атлас децентралізації»: все про запорізькі об’єднані територіальні громади

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля  розроблено «Атлас децентралізації», який відображає перспективний план формування територій громад та процес добровільного об’єднання територіальних громад у Запорізькій області у розрізі  адміністративно-територіальних одиниць. Цю роботу виконало Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

«Атлас децентралізації» містить інформацію про чисельність, площу,  межі адміністративних районів, міст обласного підпорядкування, центрів об’єднаних територіальних громад,  перелік місцевих рад, що увійшли до складу  громади. На сторінках «Атласу» також присутні відомості про голів  новостворених громад, у яких відбулися перші місцеві вибори, та громади, які очікують призначення перших місцевих виборів у 2017 році.

 

Довідково: Протягом 2015-2016 років та за 8 місяців 2017 року на території області  створено 35 об’єднаних територіальних громад. З них у 2015 році – шість, минулого року – 18,  у  поточному році –  11. 

Постановою Центральної виборчої комісії України від 18.08.2017 № 164 призначено перші місцеві вибори на 29 жовтня 2017 у 10 об’єднаних територіальних громадах. У Центральній виборчій комісії прийняття рішення щодо призначення перших місцевих виборів очікує ще одна -   Новоолексіївська сільська об’єднана територіальна громада Приморського району.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також