"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В Запоріжжі проходить щорічний Покровський ярмарок

7 жовтня 2017 - 14:39

В рамках святкування Дня міста в обласному центрі проводиться Покровський ярмарок. Захід відвідали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, керівництво ОДА, народний депутат України Ігор Артюшенко та інші почесні гості.

В поточному році очільник регіону та гості свята завітали до  низки тематичних майданчиків, розважальних та кулінарних локацій. Власне торговий напрямок був представлений продукцією більш ніж 400 підприємств Запорізького краю.

Загалом на Набережній магістралі розмістились чимало машин із сільгосппродукцією від фермерів із Запорізької області. Ціни на їхню продукцію - нижчі за ринкові на 15-40%.

Під час урочистого відкриття ярмарку Костянтин Бриль наголосив що всі підприємства міста і області зібрались, аби поділитись результатами своєї праці.

- Восени природа своєрідним чином підбиває підсумки та ділиться своїми щедротами з усіма. Так само і жителі Запорізького краю за давньою традицією щороку збираються на Покровський ярмарок. Все, що було зроблене та дбайливо вирощене руками наших трударів – сьогодні гідно представлено на ярмарку, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За традицією на Покровському ярмарку кожна територія області оформила тематичні майданчики, де поряд з виставкою досягнень сільського господарства і промисловості проходить концертна програма за участю творчих аматорських колективів. Традиційно кожна територія презентує свою «візитівку»: національне подвір’я, українська вітальня, козацький курінь, махновська вольниця, та інші.

Окрім святкової програми ярмарку Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк та інші почесні гості урочисто відкрили святкування Дня міста.

- В нас чудова країна, чудове місто і чудовий народ. Запоріжці завжди прагнуть до перших місць в роботі, науці чи культурі. І в нас це виходить. Наш народ вміє цінувати свої досягнення. І хоча нині в країні досить не прості часи, проте наші люди знаходять в собі сили по-справжньому радіти життю. І це приємно бачити: посмішки на обличчях, святковий настрій та жагу до життя. Адже ми маємо цінувати та берегти те, що захисники України відстоюють на Сході України. Тож нехай кожен день у Запоріжжі буде сонячним та щасливим, аби всі ми могли разом розбудувати мирну та щасливу країну, - підкреслив  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізькі громади активно готують проєктні пропозиції “Великого будівництва”

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств