Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запоріжжі проходить щорічний Покровський ярмарок

7 жовтня 2017 - 14:39

В рамках святкування Дня міста в обласному центрі проводиться Покровський ярмарок. Захід відвідали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, керівництво ОДА, народний депутат України Ігор Артюшенко та інші почесні гості.

В поточному році очільник регіону та гості свята завітали до  низки тематичних майданчиків, розважальних та кулінарних локацій. Власне торговий напрямок був представлений продукцією більш ніж 400 підприємств Запорізького краю.

Загалом на Набережній магістралі розмістились чимало машин із сільгосппродукцією від фермерів із Запорізької області. Ціни на їхню продукцію - нижчі за ринкові на 15-40%.

Під час урочистого відкриття ярмарку Костянтин Бриль наголосив що всі підприємства міста і області зібрались, аби поділитись результатами своєї праці.

- Восени природа своєрідним чином підбиває підсумки та ділиться своїми щедротами з усіма. Так само і жителі Запорізького краю за давньою традицією щороку збираються на Покровський ярмарок. Все, що було зроблене та дбайливо вирощене руками наших трударів – сьогодні гідно представлено на ярмарку, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За традицією на Покровському ярмарку кожна територія області оформила тематичні майданчики, де поряд з виставкою досягнень сільського господарства і промисловості проходить концертна програма за участю творчих аматорських колективів. Традиційно кожна територія презентує свою «візитівку»: національне подвір’я, українська вітальня, козацький курінь, махновська вольниця, та інші.

Окрім святкової програми ярмарку Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк та інші почесні гості урочисто відкрили святкування Дня міста.

- В нас чудова країна, чудове місто і чудовий народ. Запоріжці завжди прагнуть до перших місць в роботі, науці чи культурі. І в нас це виходить. Наш народ вміє цінувати свої досягнення. І хоча нині в країні досить не прості часи, проте наші люди знаходять в собі сили по-справжньому радіти життю. І це приємно бачити: посмішки на обличчях, святковий настрій та жагу до життя. Адже ми маємо цінувати та берегти те, що захисники України відстоюють на Сході України. Тож нехай кожен день у Запоріжжі буде сонячним та щасливим, аби всі ми могли разом розбудувати мирну та щасливу країну, - підкреслив  голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ