Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За підтримки обласної влади будуть вирішені проблемні питання Енергодару

13 жовтня 2017 - 08:57

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов здійснили робочу поїздку до міста Енергодар.

Разом з  Енергодарським міським головою Павлом Музикою представники обласної влади обговорили проблемні питання міста. Зокрема,  мова йшла про розміщення нового кладовища та розширення полігону твердих побутових відходів за рахунок земель природно-заповідного фонду – заказника місцевого значення  «Водянські кучугури» шляхом обміну землями.

Посадовці також відвідали позашкільний  навчальний заклад «Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією», Запорізьку атомну електростанцію та теплоелектростанцію.

Наступного року виповшоється 30 років позашкільному навчальному закладу «Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією». Тут навчаються 450 курсантів, які опановують професії, пов’язані з морським та річковим флотом. За період роботи заклад випустив 2500 курсантів, понад 1000 випускників продовжили навчання у вищих та середніх річкових, морських та військово-морських закладах України. Клуб юних моряків є візитною карткою як міста Енергодар, так і в цілому Запорізького краю на військово-патріотичних заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів. У зв’язку з цим виникла нагальна потреба у придбанні нової морської форми для курсантів та командного складу в цілому.

Посадовці також відвідали тренажерний комплекс, який нещодавно відкрито на базі навчально-тренувального центру ВП «Запорізька АЕС» для спеціальної підготовки ремонтного персоналу для атомної енергетики, який може пишатися першим  повномасштабним тренажером реакторної установки енергоблоку. Тренажерний комплекс здійснюватиме навчання з питань технічного обслуговування та  ремонту з урахуванням передової світової практики для ремонтного персоналу ядерних енергоблоків, які розташовані на чотирьох атомних електростанціях України.  

- З міським головою міста Енергодар ми обговорили низку важливих  питань. Зокрема, переповненість полігону твердих побутових відходів та міського кладовища. Найближчим часом ми проведемо в облдержадміністрації спільну нараду для пошуку ефективного вирішення цих питань. На жаль, відчувається не злагоджена робота депутатського корпусу міста Енергодар. На сьогодні багато питань залишаються не вирішеними, призупинено фінансування  тощо. Для розв’язання  нагальних проблем необхідно всім разом сідати за стіл переговорів та відкинути особисті амбіції чи політичні вподобання, - підбив підсумки поїздки Олександр Бабанін.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.09.2022

В Україні розроблено дорожню карту дій для родин захисників

Ворог поцілив ракети по Гуляйполю

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 28.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28.09.2022, 217 доба

Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять. Звернення Володимира Зеленського 27.09.2022

Президент провів зустріч з міністром з питань Європи та закордонних справ Франції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 27.09.2022

Платформа “Свідок” збирає докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду

Нескорені мелітопольці не стерплять свавілля терористів на українській землі!

Енергодар та Дніпрорудне проти збройного терору та пропаганди

Довідник безбар'єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської