Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Під час рейду на Дніпрі виявлені судовласники-порушники

19 жовтня 2017 - 13:56

Працівниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області була відпрацьована акваторія нижнього б’єфа Дніпра від підхідного каналу Запорізького шлюзу до нижньої частини с. Розумівки та акваторія природного заповідника о. Хортиця.

Рейд проходив з представниками водної поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області відповідно планів спільних заходів.

За словами фахівців, основна частина порушників, виявлених під час рейду, складалась зі судновласників маломірних суден, які без реєстраційних документів на плавзасоби знаходились на воді. Також були зафіксовані факти випуску маломірних суден у плавання з бази стоянки № 4, не зареєстрованих у відповідності з вимогами чинного законодавства.

У результаті патрулювання на річці Дніпро, було оглянуто 16 маломірних суден та складено три протоколи за ст. 116 ч 1 КОАП України.

Представники правоохоронних органів нагадують, що керування судноводіями річковими або маломірними суднами, не зареєстрованими у встановленому порядку, або такими, що не пройшли технічного огляду, або не несуть бортових номерів і позначень, або мають несправності, з якими заборонено їх експлуатацію, або переобладнаними без відповідного дозволу, або з порушенням правил завантаження, норм пасажиромісткості, обмежень по району та умовах плавання тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення судноводіями маломірних суден інших правил користування маломірними суднами тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю



Читайте також

Металурги Запоріжжя відзначили професійне свято

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1242-го дня війни

Подорож із домашнім улюбленцем: що потрібно знати

Новий формат навчання для дітей за кордоном

Інклюзивне навчання навіть на канікулах: як працює «підземна» школа в Балабиному

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

«Наша сила – у людях»: благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» відзначила двадцяту річницю діяльност

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі