Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі виступить оркестр військово-повітряних сил США в Європі

25 жовтня 2017 - 09:59

У Запоріжжі виступить оркестр військово-повітряних сил США в Європі

В обласному центрі 27-28 жовтня з візитом перебуватиме «USAFE Band» - оркестр Військово-повітряних Сил США в Європі. Оркестр засновано у 1945 році,  місце постійної дислокації - військова база США в місті Рамштайн (Німеччина).

«USAFE Band» виступає з гастролями по всьому світу, бере участь у благодійних програмах. Джаз-бенд Військово-повітряних сил США втілює американське уявлення про те, яким повинен бути армійський оркестр - без пафосу та офіціозу.

Гастрольні концерти цього колективу в Україні є частиною урочистостей з відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США. Зокрема, оркестр мав спільний виступ із президентським оркестром під час цьогорічних святкувань Дня Незалежності України в Києві, виступав у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в  Одесі, Кропивницькому та інших містах.

Програму «AmbassadorS» («Посли»), яку привезли американські військові музиканти в Україну, присвячено всесвітньо відомому американському джазмену й засновнику першого оркестру ВПС США, майору Ґлену Міллеру.

У програмі перебування оркестру в Запоріжжі: 27 жовтня о 20.00 – виступ «USAFE Band» у джаз-клубі «Chicago Blues», зустріч з представниками культури та музикантами. 28 жовтня о 12.00 – виступ та майстер-клас для студентів Запорізького музичного училища ім. П.І.Майбороди; о 14.00 – відвідини Національного заповідника «Хортиця»; 16-30-17.00 – прес-конференція у Запорізькій обласній філармонії; 19.00 – виступ у концертному залі ім. М. Глінки Запорізької обласної філармонії.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також