Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Наступний рік стане проривним для розвитку спорту в Запорізькій області

25 жовтня 2017 - 15:19

У Запорізькій області наступного року відбудеться справжній прорив стосовно відновлення спортивних об’єктів. Про це йшла мова під час засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. У заході також взяв участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, який вручив відзнаки фахівцям у галузі культури та спорту, а також посвідчення майстрів спорту України.

 - У Запорізькій області ми бачимо, що спорт почав розвиватися великими масштабами. Майже кожної неділі ми дізнаємось, що запорізькі спортсмени виборюють призові місця на міжнародній арені. Вони власним прикладом доводять, що Запорізький регіон має талановиту та майстерну молодь. Зі свого боку обласна влада намагається заохочувати до занять спортом. Ще два роки тому на розвиток спорту кошти надавалися за залишковим принципом, проте з 2016 року ми почали змінювати ситуацію та у 2017 році почали вкладати значні кошти у розвиток матеріально-технічної бази та спортивної інфраструктури. Сподіваюсь, що у наступному році ця тенденція не лише збережеться, а й буде розвиватися надалі. Так, у наступному році ми плануємо справжній прорив у розвитку спортивних об’єктів. Зокрема, завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку запланована перебудова Школи вищої спортивної майстерності, також буде завершено реконструкція палацу спорту «Юність» та колишнього центру «Орбіта». Взагалі в області будуть створені умови для розвитку будь-якого виду спорту, також наш регіон буде здатен гідно приймати змагання всеукраїнського рівня. Розвиток спорту заплановано не лише у містах, також наголос робиться на розвиток територій у громадах, в усіх районах області. Наступний 2018 рік стане проривним для розвитку спорту в Запорізькій області, - відзначив у своєму виступі Едуард Гугнін.

Також учасники колегії обговорили питання розвитку галузі спорту та культури в регіоні.

Наразі в області функціонує 4048 спортивних споруд: 715 спортивних залів, 2446 спортивних майданчиків, 16 плавальних басейнів, із них 7 державної форми власності, 31 стадіон. Протягом року в області не ліквідовано жодної спортивної споруди, перепрофільованих, переданих в оренду спортивних споруд немає. У 2017 році на реалізацію Цільової програми виділено 6 млн. 731 тис. 673 грн. бюджетних асигнувань.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Знак турботи про учнів»: запорізькі школярі отримали ноутбуки від Фундації Олени Зеленської

Діагностика на місці: у лікарні екстреної допомоги запрацював новий МРТ

Характер гартується в бою: в Запоріжжі вшанували пам’ять офіцера-розвідника Артема Присяжнюка

Підприємці Запоріжжя та області!

Від стресу до усмішки: як у Запоріжжі підтримують дітей із релокованих громад

Дія.Бізнес: практичні інструменти для підтримки та розвитку підприємництва

Запоріжців запрошують пройти безоплатний курс для майбутніх енергетиків

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 821 удар по 40 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1488-го дня війни

Запоріжжя в ритмі сили: ушу та кікбоксинг гартують чемпіонів

Захист, а не прикраса: інформаційна кампанія з безпеки мотоциклістів