Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Малим і середнім підприємствам надано компенсацію витрат на маркетингові заходи на зовнішньому ринку

31 жовтня 2017 - 11:42

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки передбачено компенсацію витрат для суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки, яка надається на конкурсній основі.

Для участі у конкурсі  заяви надали вісім підприємств: ПМВКП «Асоль»; ТОВ «Запорізька хендлігова компанія», ТОВ «Запорізький хлібокомбінат № 1», ТОВ СПП «Лана», ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «Агротех», ППВКФ «Полімер», ТОВ «Ролл Гранд» та ТОВ «Триада ЛТД Ко». Для їх розгляду проведено засідання конкурсної комісії, за підсумками якого вирішено надати компенсацію всім учасникам без винятку.

Як повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, на реалізацію цього заходу  з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. За умовами конкурсного відбору максимальна сума коштів переможцю конкурсу не може перевищувати 10 тис. грн. на рік.

Відповідно до порядку використання коштів обласного бюджету у конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва, що мають безпосереднє відношення до здійснення маркетингових заходів на зовнішньому ринку.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Безпека на дорогах Запоріжжя: світлофори з постійним енергопостачанням

Турбота посеред темряви: майже 500 жителів області скористались Пунктами незламності під час блекауту

Новий Трудовий кодекс України: крок до європейських стандартів праці

Загалом упродовж доби окупанти завдали 698 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.01.2026

Підтримка, увага та єдність: учні Павлівської громади побували на Черкащині

Допомога армії, захист запоріжців та «рік медицини»: голова Запорізької ОДА розповів про плани на 2026 рік

«Ти як?» Скільки разів ви чули це питання протягом року? А скільки разів самі ставили його собі, намагаючись зрозуміти власні почуття й потреби?

Підприємці Запоріжжя та області!

Підтримка прифронтового регіону: делегація УВКБ ООН – із робочою поїздкою у Запорізькому регіоні

Крок до прозорої системи пасажирських перевезень: в Україні набула чинності єдина форма квитка

«Азартні ігри – це лише розвага»: нова електронна брошура від ПлейСіті