Новини

Педагогів навчають виховувати свідомий патріотизм

2 листопада 2017 - 09:40

У Запорізькому обласному центру молоді розпочався тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» для працівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Захід організовано обласним центром патріотичного виховання молоді спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Тренери проекту під час тренінгу знайомлять педагогічну спільноту з проблемами сучасного осмислення патріотизму.

За словами фахівців, тренінг розроблено на основі програми підготовки тренерів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Підсумком роботи заходу очікується підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів,  незалежності України.

Близько 20 працівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області пройдуть триденний курс тренінгів, семінарів та лекцій. По закінченню кадрових курсів учасники отримають сертифікати.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також