Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відремонтовано ще одну ділянку траси Бориспіль – Маріуполь

10 листопада 2017 - 10:43

У посиленому темпі тривають  роботи  з поточного середнього ремонту на другому об’єкті автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193.

Наразі виконано  роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття  протяжністю   81 420 кв. м по правому проїзду. Ремонтниками також  влаштовано вирівнюючий шар  асфальтобетону на площі 81 420 кв. м загальною протяжністю 8,2 км та  верхній шар покриття на площі 81 062 кв. м протяжністю 7 км.

Одночасно проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки за новітніми технологіями. На сьогодні  нанесено майже 6 км осьової лінії  із застосуванням холодного термопластику. За словами фахівців,  цей метод доцільно використовувати на новому покритті, оскільки функціональна довговічність розмітки, що виконана пластиком, становить не менше одного року. 

На сьогодні вже розпочато роботи з ремонту лівого проїзду. Так, по лівому проїзду автодороги виконано  роботи з фрезерування  асфальтобетонного покриття на площі 11 050 кв.м. Заплановано розпочати  роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону по лівому проїзду від межі Дніпропетровської області в напрямку  м. Запоріжжя.

Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Відпочинок, який запам’ятається надовго: перші 100 юних запоріжців повернулися з проєкту «Карпатська зміна»

Як зробити простір доступним: Мінрозвитку та ЛУН Місто презентували практичний посібник

«Лідерство у постійних змінах – завжди готові»: запорізькі лікарі взяли участь у міжнародній конференції

Контакти державних та громадських організацій, які допомагають тим, хто пережили СНПК та їх родинам уЗапорізькій області

Замість милиць – басейн: ветерани у Запоріжжі доводять, що спорт сильніший за поранення

ПРЯМА ЛІНІЯ із Гнатюком Михайлом Васильовичем

Літні канікули: основні ризики та поради лікарів для безпечного відпочинку дітей

Вступ з ТОТ: що потрібно знати абітурієнтам та їхнім родинам

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2026

Рекомендації звільненим з полону Захисникам, родинам та медіа

Діалог влади та бізнесу: літній сезон без податкових ризиків – правила роботи для розважального бізнесу

Впродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області.