Новини

У Запорізькій області вперше в Україні впроваджується проект «Подолання»

13 листопада 2017 - 10:46

У Запорізькій області вперше в Україні впроваджується проект «Подолання»

У Запорізькій області триває реалізація пілотного проекту «Подолання», спрямованого на бізнес-освіту колишніх засуджених. Проект є унікальним не тільки для області, а й першим в Україні. Його втілення відбувається на базі Мелітопольської установи виконання покарань (№144) – єдиної в країні жіночої колонії, де відбувають термін неповнолітні дівчата.

Як зазначили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, основною метою проекту є знаходження можливих шляхів взаємодії і співпраці між державними,  місцевими органами влади, а також благодійними і громадськими організаціями у напрямку сприяння адаптації колишніх ув'язнених.

Бізнес-навчання допоможе зайняти потрібну нішу в суспільстві, бути корисним собі та родині. Проектом передбачається проведення низки освітніх заходів з навчання ув’язнених азам підприємництва, працевлаштування наприкінці проекту, допомога в реєстрації суб’єктами малого підприємництва та подальша їх підтримка у веденні власної справи.

Так, фахівцями Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» серед вихованок виправного закладу проведено «Битву стартапів» – конкурс проектів садиб зеленого туризму. Дівчата-підлітки довели професійному журі, що вони хочуть та зможуть після виходу на волю відкрити власну справу та чесною підприємницькою працею заробляти гроші для себе і своїх родин, а також сприяти розвитку українського села.

Крім цього, проведено низку семінарів та практичних занять, де вивчали правила та приклади складання ефективного резюме, використання інноваційних інструментів для бізнесу від Google, створення власного веб-сайту, реалізацію власних ідей через соціальні мережі, проведення рекламних заходів тощо.

Проект «Подолання», який розраховано на два роки, впроваджується в рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки. На його реалізацію у 2017 році з обласного бюджету виділено 100 тис. грн., з яких уже профінансовано  80,8 тис. грн.

 

Довідково: за цим посиланням можна більш детально ознайомитися з реалізацією проекту «Подолання»: https://www.youtube.com/watch?v=97XrIzYHQ1o.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також