Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для людей з інвалідністю підвищуються соціальні виплати

27 листопада 2017 - 16:32

Для людей з інвалідністю підвищуються соціальні виплати

З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю. Про це  повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

При цьому фахівці звертають увагу на різницю в термінах:  пенсійне забезпечення та соціальні виплати для людей з інвалідністю. Пенсійне забезпечення інвалідів і розмір пенсії інвалідам уже збільшено з 1 жовтня 2017 року. Для тих, хто отримував 949 грн., пенсія зросла на 44% - до 1373 грн., іншим категоріям інвалідів підвищення відбулося в середньому на 11%. Але люди з інвалідністю отримують також соціальну допомогу, яка залежить, зокрема, від розміру прожиткового мінімуму.

У зв’язку з тим, що з 1 грудня цього року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, зростуть і відповідні соціальні виплати людям з інвалідністю – це близько 10 видів виплат.

Загалом з  1 грудня 2017 року для всіх категорій громадян відбудеться підвищення всіх видів соціальної допомоги, розмір яких залежить від  рівня прожиткового мінімуму.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу