Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

4 грудня 2017 - 10:43

Завтра, 5 грудня, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Запорізьку область з робочою поїздкою.

Перша леді зустрінеться з ліцеїстами Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» та привітає їх із Днем Збройних Сил України.

Також Марина Порошенко разом головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем вручить директорам 9 інклюзивних шкіл, які є учасниками освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка, універсальні сходові гусеничні підйомники для забезпечення архітектурної доступності навчальних закладів.

Крім того, у ході візиту до Запорізької області дружина Президента ознайомиться з презентацією інтерактивної карти інклюзивних шкіл регіону, створеної на сервісі «Google».

Акредитація журналістів обов’язкова, проводиться до 15:00 за телефоном: 213-53-72.

Для журналістів буде надано автобус. Докладно про програму візиту та час відправлення буде повідомлено додатково на сайті ЗОДА.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Громади та комунальні підприємства Запорізької області отримали чергову партію нової спецтехніки

Графіки погодинних відключень світла у Запоріжжі: як розподіляють навантаження

Державний бюджет-2026: зарплати вчителів суттєво зростуть

Безоплатне харчування для всіх школярів та рух до стандартів ЄС: в Україні оновили Стратегію реформування шкільного харчування

Пліч-о-пліч попри кілометри: Новоолександрівська та Деражнянська громади уклали Меморандум про співробітництво

«Сила у вогні»: у Запоріжжі погасили марку до Дня ракетних військ і артилерії

«Стоп Шахрай»: у Запоріжжі поліція запустила новий сервіс для захисту від шахраїв

Загалом упродовж доби окупанти завдали 922 удари по 23 населеним пунктам Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.12.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1379-го дня війни

У Запоріжжі відкрили інклюзивний центр для евакуйованих та постраждалих від війни

У Запоріжжі відзначили параспортсменів області