Новини

Запорізька спільнота відзначає Міжнародний день волонтера

4 грудня 2017 - 16:33

У Запорізькому обласному центрі молоді четвертий рік поспіль відзначили  Міжнародний день волонтера - 2017. У заході взяли участь волонтери, представники волонтерських та молодіжних громадських організацій, студентська та учнівська молодь. Привітав волонтерів зі святом заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Радий вітати вас у цій прекрасній  оновленій залі  обласного центру молоді. Хочу подякувати нашим волонтерам за вагомий внесок у розвиток Запорізького краю, підтримку української армії. Саме ви являєте собою міцний тил та приклад для інших, ви допомагаєте та підтримуєте наших захисників, які виборюють мир на нашій землі. Бажаю вам натхнення, злагоди, душевних сил та міцного здоровя, а обласна влада завжди буде підтримувати всі ваші ініціативи, - звернувся до присутніх Едуард Гугнін.

Едуард Гугнін також вручив подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Для  учасників свята пролунало музичне вітання від лауреата всеукраїнських фестивалів «Зорепад 2017», «Заграй», «Преміум» Наталії Козян, від лауреата міжнародних фестивалів, учасниці проекту «Голос діти» Аліни Фурдуй,  від дипломанта «Зорепад 2017», учасника міжнародних фестивалів Данила Соловйова.

Загалом у Запорізькому регіоні налічується понад 350 громадських організацій, фондів та об`єднань, які займаються наданням допомоги українській армії. Крім цього, в 19 містах і районах області створено ради волонтерів при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В області також зареєстровано 144 громадські організації, що опікуються літніми людьми, сиротами та тими, хто потребує допомоги. Велика кількість ініціативних волонтерських груп працюють і серед студентства. За останній рік майже кожен другий студент був волонтером або займався благодійною діяльністю.

Загалом за чотири роки видано понад 300 особових книжок волонтера, нагороджено близько 800 активістів із Запорізької області, які популяризують волонтерський рух. «Особова  книжка волонтера»  - аналог трудової книжки, де волонтер віком 14-35 років  може вносити відомості про досвід  волонтерської діяльності,  участь у соціальних проектах та нагороди за громадську активність.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також