Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Столична комісія перевіряє роботу запорізьких аварійно-рятувальних служб та системи цивільного захисту

5 грудня 2017 - 16:26

У Запорізькій області розпочала роботу комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів, нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної  і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб  та ефективності функціонування територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту. У зв’язку з цим в облдержадміністрації відбулася нарада  з особовим складом, яку провели заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Щербаченко.

Учасникам наради довели мету та основні завдання контрольної перевірки. Так, заплановані заходи на території  визначених районів області будуть здійснюватися протягом 5 – 14 грудня. У їх ході передбачено практичне відпрацювання ввідних, перевірка готовності  аварійно-рятувальних служб  та служб цивільного захисту до дій за призначенням. Так, для перевірки оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації комісією планується перевірити роботу органів управління цивільного захисту в Запоріжжі, Енергодарі, Бердянську та Бердянському районі, Токмаку та Токмацькому районі.

Наразі, комісія працює в обласній державній адміністрації та перевіряє департаменти охорони здоров’я, освіти та науки, цивільного захисту населення.

- Основною метою запланованих заходів є контроль за усуненням недоліків комплексної перевірки, яка відбулася в Запорізькій області у 2015 році. Адже злагоджена робота органів управління цивільного захисту  є однією із складових захисту держави в цілому. Члени комісії максимально намагатимуться надати методичну допомогу керівникам на місцях, аби упередити можливе виникнення надзвичайних ситуацій, для запобігання травмуванню та загибелі населення, особливо в осінньо-зимовий період, а також значних матеріальних втрат. Варто згадати надзвичайні ситуації останнього періоду, одна з яких виникла у Калинівці Вінницької області. Саме завдячуючи оперативній роботі всіх органів територіальної підсистеми вдалося вчасно евакуювати населення та вжити відповідні заходи для ліквідації НС, - зазначив директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Щербаченко.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу