"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Справи щодо незаконного демонтажу меліоративних систем повинні бути доведені до суду

7 грудня 2017 - 13:46

У районах Запорізької області попри позитивні зрушення триває незаконний демонтаж меліоративних систем і мереж водопостачання. Стан їх інвентаризації  обговорили на засіданні обласної робочої групи з питань контролю за збереженням меліоративних систем і мереж водопостачання, яке провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації стосовно проведення інвентаризації  внутрішньогосподарських меліоративних систем доповів заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький.

Так, Мелітопольська та Якимівська райдержадміністрації вже завершили проведення інвентаризації систем; Михайлівська райдержадміністрація уклала договір на виконання робіт з інвентаризації; Бердянська, Василівська, Великобілозерська, Веселівська, Вільнянська, Запорізька, Кам’янсько-Дніпровська, Мелітопольська, Михайлівська, Оріхівська, Пологівська, Токмацька, Чернігівська та Якимівська райдержадміністрації розглянули з товаровиробниками району перспективи збільшення площ меліоративних земель та їхню участь у будівництві та ремонтно-відновлюваних роботах зрошувальних систем. Разом з тим, продовжується практика незаконного демонтажу.

- Хочу звернути увагу на незаконний демонтаж меліоративних систем і мереж водопостачання в Михайлівському, Вільнянському та Якимівському районах, де були виявлені факти розкрадання майна невідомими особами. Особливо акцентую увагу на необхідності вжиття заходів з боку правоохоронних органів, у результаті яких ці справи будуть  доведені до суду, - наголосив Олександр Ясинецький.

Так, за даними Головного управління Національної поліції в Запорізькій області у слідчих підрозділах області перебуває 76 кримінальних проваджень за фактами розкрадання меліоративних систем у 2013 – 2017 роках.

У той же час за даними прокуратури Запорізької області територіальними органами поліції розслідується 54 кримінальних провадження цієї категорії.

Під час засідання також заслухали представників управління водних ресурсів, голів постійно діючих районних оперативних груп, які, зокрема, доповіли про невиконання окремих пунктів доручення голови облдержадміністрації. Підбиваючи підсумки, Олександр Бабанін зазначив, що разом із робочою групою здійснить виїзд на території районів для надання допомоги у вирішенні питань проведення інвентаризації зрошувальних систем.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також