Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі діти і молодь передають новорічні подарунки бійцям на передову

27 грудня 2017 - 12:37

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Комітетом волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації протягом навчального року щорічно проводиться збір благодійної допомоги для воїнів АТО та дітей, які проживають у «сірій зоні».

Волонтерські загони закладів освіти області приділяють велику увагу збору допомоги учасникам АТО, їхнім сім’ям, проводияь численні доброчинні заходи. Одним із підтверджень їх небайдужості є участь у благодійних акціях, що організовуються з метою моральної та матеріальної підтримки бійців української армії.  Зокрема, у рамках акції «Новорічний подарунок бійцю АТО» військовим передано через волонтерів та волонтерські центри на передову ліки, подарунки,  продукти, печиво, власноруч виготовлені сувеніри, листівкм тощо; проводиться збір коштів для поранених та родин учасників АТО.

Акція «Новорічний подарунок для бійця АТО» проводиться з 01  до 29 грудня 2017 року, до якої долучилися учнів багатьох шкіл, закладів професійної освіти, вихованці  дитячих садочків, центрів позашкільної освіти із м. Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Дніпрорудного,  Вільнянського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Якимівського та інших районів Запорізької області. Допомагають учасникам акції передати подарунки на передову в зону АТО  волонтери – патріоти: Олена Ярошенко, Ганна Форіс, Світлана Алексєєва, Анесса Омельченко, Катерина Стеценко, Геннадій Ханін, Любов Мороко та інші.

За активну допомогу українській армії почесними грамотами Генерального штабу відзначено  запорізькі освітні заклади:  ліцей «Захисник»,  «Січовий колегіум», козацький ліцей, ЗОШ № 70, гімназію № 2 та колегіум «Елінт». Подяки від обласної влади вручено 20 коледжам, школам, школам-інтернатам та дитсадкам, педагоги та вихованці яких постійно передають на фронт солодкі подарунки, прапори, листівки та малюнки для українських захисників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оріхову – 250 років

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.09.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1303-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 376 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Запорізька ОДА та ГО «Відповідальні громадяни» розширюють співпрацю задля захисту дітей та підтримки родин

«Здорове харчування дітей – здорове майбутнє»: у Запоріжжі відбулася відкрита нарада з бізнесом

Інвестиція в молодь: ЮНІСЕФ і Запоріжжя узгоджують нові напрями співпраці

Незалежність, написана іменами: в Запоріжжі відкрили Алею пам’яті полеглих Героїв

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.09.2025

«Що для вас означає спадщина?» – запоріжців запрошують взяти у конкурсі

«Розраховую на себе» – стартувала реєстрація на безкоштовний курс із фінансової грамотності для жінок

Впродовж доби окупанти завдали 551 удар по 18 населених пунктах Запорізької області