Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент підписав Закон про Державний бюджет України на 2018 рік

2 січня 2018 - 08:49

Президент підписав Закон про Державний бюджет України на 2018 рік

З 01 січня набрав чинності Закон України №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік», підписаний Президентом Петром Порошенком.

Доходи державного бюджету на 2018 рік визначені у сумі 917,9 млрд грн, видатки - на рівні 991,7 млрд грн.

Граничний обсяг дефіциту держбюджету пропонується передбачити у розмірі 80,6 млрд грн або 2,4% ВВП. Граничний обсяг державного боргу встановлено у розмірі 1999,3 млрд грн, що складатиме 60% ВВП.

Планові обсяги державних гарантій визначені на рівні 24 млрд грн.

Надходження від приватизації прогнозується у обсязі 21,3 млрд грн.

Розмір прожиткового мінімуму зросте на 9% та мінімальної заробітної плати - на 16,3%. Видатки на допомогу сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідом І чи II групи передбачено у сумі 59,9 млрд грн. На надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг передбачено 71 млрд. гривень. Обсяг освітньої субвенції врахований у сумі 61,7 млрд грн, медичної субвенції - 57,4 млрд грн.

У 2018 році створено Державний дорожній фонд з обсягом видатків у 32,9 млрд грн. Всього на розвиток доріг передбачено спрямувати 47,7 млрд грн. На функціонування Фонду енергоефективності передбачені кошти у сумі 1,6 млрд грн, ще 0,4 млрд грн - на реалізацію Державної цільової економічної програми з енергозбереження.

У 2018 році продовжується надання підтримки місцевим бюджетам для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку: 6,0 млрд грн - за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; 5,0 млрд грн - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; 1,9 млрд грн - субвенції на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

 

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Президента України

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності