Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для майбутніх абітурієнтів стартує реєстрація на пробне ЗНО

9 січня 2018 - 09:53

Для майбутніх абітурієнтів стартує реєстрація на пробне ЗНО

Сьогодні, 9 січня, розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 31 січня.

Зареєструватися для участі можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, запорізькі учасники мають самостійно зареєструватися та сплатити участь у пробному ЗНО до кінця місяця на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Там до 1 березня з'явиться інформація про час і місце проходження пробного тестування.

Тестування з української мови та літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов - 31 березня.

Результати пробного ЗНО надішлють у персональні кабінети учасників. Результати з української мови будуть оприлюднені 30 березня, з інших предметів - 6 квітня.

Участь у пробному тестуванні – платна, вона залежить від регіону проживання. Зокрема, у Запорізькій області вартість проходження одного тестування  становить 132 грн..

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики і хімії можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. Потребу слід зазначити  під час реєстрації на тестування.

На пробному ЗНО учнів ознайомлять із процедурою проведення ЗНО, змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування. Завдання у формі тестів будуть максимально наближені до реального тестування.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Від лікування до інтеграції: в Україні розширюють державні гарантії для поранених Захисників і Захисниць

Українські стартапи запрошують до делегації на TechCrunch Disrupt 2026

«Не урок! Не контрольна! UA-Батл»: для дітей Запорізької області провели розважально-інтелектуальну гру до Дня Незалежності України

Символ нескореності та свободи: на острові Хортиця здійняли Державний Прапор України

Упродовж доби окупанти завдали 559 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області.

Держава компенсує ветеранам оренду житла: хто може отримати виплату та як це зробити

Читати, досліджувати й мислити: у Запоріжжі пройшла літня профільна школа для старшокласників

Приморській громаді – 10 років: з вірою у повернення додому

Університети як партнери бізнесу: підприємці та представники закладів вищої освіти обговорили нові моделі співпраці

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.08.2026

упродовж доби окупанти завдали 539 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни