"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Костянтин Бриль: «Найважливіше питання для Новомиколаївського району - створення об'єднаної громади»

10 січня 2018 - 16:46

Першу робочу поїздку в 2018 році голова облдержадміністрації Костянтин Бриль здійснив разом зі своїми заступниками Зінаїдою Бойко та Едуардом Гугніним. З жителями Новомиколаївського району вони обговорили найважливіші питання території.

- Сьогодні тут зібрався актив району. Ті люди, від кого залежать розвиток і добробут Новомиколаївщини. Ще під час Новорічних свят керівництво району «прославилося» своїми діями. Проте прошу  людей не робити висновків раніше  судової та правоохоронної системи. Нині в.о. голови Новомиколаївської райдержадміністрації призначено Володимира Грянистого, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону нагадав присутнім, що започаткований свого часу обласною владою захід «Урожай» одні сприйняли нормально, а інші просто намагалися маніпулювати цим питанням. Нині законопроект, який має передати право розпорядження землями поза межами населених пунктів до повноважень об'єднаних територіальних громад, уже готовий. Костянтин Бриль висловив  упевненість, що після новорічних канікул депутати Верховної Ради України обов'язково проголосують за це рішення.

За його словами, нині найважливішим питанням для Новомиколаївщини залишається створення об'єднаної громади. Згідно з перспективним планом тут передбачається об'єднання за принципом: один район – одна громада. Тому місцевим жителям украй важливо запустити процес децентралізації. Нині в Запорізькій області вже створено 42 громади із 60 запланованих.

Крім цього, під час зустрічі з місцевим активом, головами сільрад та сільгоспвиробниками були обговорені найпроблемніші питання району. Люди звернули увагу влади на необхідність ремонту доріг, земельні та екологічні проблеми, важливість будівництва полігонів побутових відходів, зведення газогонів та водопроводів.

- Оскільки водопостачання вже має проектну документацію, влада області розгляне можливість будівництва водогону на умовах співфінансування з місцевим бюджетом. Проте хочу наголосити, що подібні проекти мають свою черговість. І в Запорізькій області в першу чергу втілюватися в життя будуть ті заходи, які охоплюють найбільшу кількість людей на території, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди