Новини

Запоріжжя відзначає День Соборності

22 січня 2018 - 11:59

Разом з усією Україною Запоріжжя сьогодні, 22 січня, відзначає День Соборності та річницю Акта Злуки. У святкових заходах взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова обласної ради Григорій Самардак, представники міської влади, трудових колективів, демобілізовані учасники АТО, волонтери, активісти, громадськість.

З самого ранку керівники обласної влади та міста, громадськість та військовослужбовці зібралися на урочистості біля погруддя Тараса Шевченка. Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у зоні АТО, та поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

- День Соборності - це знакова подія для всіх українців та в цілому для держави. Особливо сьогодні, коли на Сході нашої країни триває антитерористична операція. Сьогодні українці, як і майже 100 років тому, об’єдналися заради захисту власної держави, її незалежності та соборності. Надалі ми так само маємо згуртуватись навколо нашої мети – побудови великої європейської держави під назвою Україна, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також