Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У власність запорізьким учасникам АТО передано майже 3 тисячі гектарів землі

24 січня 2018 - 09:53

У власність запорізьким учасникам АТО передано майже 3 тисячі гектарів землі

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів, Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 4 291 дозвіл на розробку документації із землеустрою для відведення земельних наділів загальною площею 5 448,53 гектара.

На сьогодні процедуру оформлення землі у власність завершили 1 895 військовослужбовців АТО, які отримали 1 404 земельні ділянки загальною площею 2 652,05 га для ведення особистого селянського господарства, 401 земельну ділянку загальною площею 41,98 га для ведення садівництва і 90 ділянок загальною площею 7,9 га для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято 1 722 накази про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу у власність учасникам АТО земельних наділів загальною площею 2 575,81 гектари. Органи місцевого самоврядування регіону прийняли 173 таких рішення на землі загальною площею 126,13 гектари.

Найбільше наказів про передачу у власність земельних ділянок прийнято у Запорізькому – 345 на землі загальною площею 143,57 га, Мелітопольському – 245 на землі загальною площею 243,35 га, Вільнянському – 198 на землі загальною площею 368,19 га та Пологівському – 178 на землі загальною площею 342,1 га районах Запоріжжя.

Загалом у Запорізькій області отримано 6 577 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО.

На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області видано 3 686 наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 5 098,44 гектари.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності