Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Козацька рада визначила пріоритети роботи на 2018 рік

26 січня 2018 - 11:59

Козацька рада визначила пріоритети роботи на 2018 рік

На черговому засіданні члени обласної координаційної ради козацтва затвердили план роботи на поточний рік.

Основну увагу будуть  приділяти  культурно-просвітницьким заходам, патріотичному вихованню молоді, допомозі українським військовим та відродженню національних традицій. Справжньою родзинкою козацького руху стане традиційний фестиваль бойових мистецтв «Спас», до якого залучаються команди із багатьох країн світу.

Також учасники засідання виступили за підтримку закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Голова ради Костянтин Рижов наголосив, що ухвалення документу, внесеного Президентом України, сприятиме загальнонаціональній консолідації, підвищенню координації силового блоку та ефективній протидії сепаратизму.

Також активісти підтримали пропозицію заступника голови ради Дмитра Сухініна та звернулися до Запорізької міської ради щодо присвоєння Набережній магістралі імені видатного гетьмана Дмитра Вишневецького (Байди) та обговорили стан розвитку козацького руху та поточну суспільно-політичну ситуацію у регіоні.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Серце, що виховало Героя»: у Запоріжжі відкрили виставку про матерів полеглих Захисників і Захисниць

Запоріжжя – Мілан: молодь двох регіонів обговорила спільне європейське майбутнє під час телемосту

Словаччина, Італія, Австрія: як європейські партнери підтримують Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Для найрідніших – з вдячністю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026

«Переможемо разом, коли пліч-о-пліч»: в Запоріжжі визначили найкращі шкільні команди з волейболу

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 738 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області