Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі освітяни вивчають переваги реформи на місцях

13 лютого 2018 - 12:51

Запорізькі освітяни вивчають переваги реформи на місцях

За підтримки програми «U-LEAD з Європою»  спільно з  експертами шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні» Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  проводить семінар-тренінг для керівників закладів освіти та їх заступників, начальників відділів освіти об’єднаних територіальних громад «Внутрішнє забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти».

Сьогодні захід проводиться у Біленьківській громаді.  Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова відзначила, що  в об’єднаній територіальній громаді інші бюджетні відносини, інші можливості у порівнянні з відділами освіти райдержадміністрацій,  цих можливостей більше і громади більш незалежні.

Учасники навчань обговорили питання практичної допомоги новоствореним громадам області в організації органів управління освітою, ефективного впровадження нового Закону України «Про освіту», створення на території громад освітніх округів з насиченим освітнім середовищем.

Слухачі детально зупинилися на змінах, внесених до Закону «Про освіту», структурі освітньої сфери, в теорії та на практиці розібралися з поняттями «опорна школа», визначивши її переваги для об’єднаної територіальної громади, які дають можливість   підвищити якість освіти,  залучати фінансування, створювати освітній округ.

Облдержадміністрацією продовжується системне навчання на територіях, пов’язане з управлінням різними сферами діяльності в об’єднаних територіальних громадах. Наступний семінар заплановано провести у березні у Чернігівській об’єднаній територіальній громаді.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності