Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У чотирьох школах області впроваджено нові стандарти навчання першачків

21 лютого 2018 - 09:57

У чотирьох  школах області впроваджено нові стандарти навчання першачків

В Україні у 100 школах у пілотному режимі впроваджується новий державний стандарт початкової освіти Нової української школи. У Запорізькій області в рамках експерименту цей проект наразі  діє в чотирьох закладах.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, з 1 вересня 2017 проект упроваджено в  Запорізькій школі №91, школі «Інтелект» у Кушугумі, а також у  м.Бердянськ та м. Дніпрорудне (по два класи).

За словами освітян, за старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. У пілотних закладах відпрацьовуються державні стандарти, головна відмінність яких –  отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Запроваджується компетентісний підхід до навчання.

Якщо цього навчального року за новими стандартами навчається вісім початкових класів, то з вересня 2018 року на них перейдуть усі учні та вчителі перших класів. Школи будуть осучаснені, у вчителів буде новий підхід до викладання предметів. Та головне –  діти з радістю будуть йти до школи та цікаво розпочинати навчання.

Довідково: концепція «Нова українська школа» пройшла широке громадське обговорення, до якого долучилися представники всіх зацікавлених сторін:  освітяни, батьки, експерти, роботодавці, представники професійних спільнот, громадські діячі, представники ОТГ тощо.  Вона також ухвалена Колегією МОН. Ознайомитися з текстом оновленої Концепції та долучитися до суспільного діалогу навколо реформи загальної середньої освіти можна за посиланням  «Нова українська школа».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності