Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьких водіїв попереджують про погіршення погодних умов

22 лютого 2018 - 08:49

Запорізьких водіїв попереджують про погіршення погодних умов

Починаючи з 23 лютого по всій території України очікується різке погіршення погодних умов з інтенсивними опадами у вигляді снігу, хуртовинами, утворенням переметів та ожеледиці на автомобільних дорогах.

Несприятливі погодні умови  зимового періоду ускладнюють рух автотранспорту, що призводить до створення аварійних ситуацій на автодорогах. Тому Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані.

 У зв’язку з ускладненням погодних умов та через відсутність на транспортних засобах, у першу чергу, які здійснюють перевезення вантажів, необхідного облаштування для експлуатації в зимовий період на автодорогах утворюються затори, з’їзди автомобілів з узбіч,  виникають інші надзвичайні ситуації, що ускладнює експлуатаційне утримання доріг у цей період.         

 Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв у дні несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на далекі відстані. При крайній необхідності руху користуватися зимовими шинами, упорами противідкатними та ланцюгами протиковзання на колесах, укомплектовувати автомобілі тросом та лопатами для виїзду із можливих заторів, а також дотримуватися безпечного швидкісного режиму руху.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області слід негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати в місці відстою транпортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки проблемної ділянки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У виставі Запорізького театру молоді головну роль зіграв юний актор із розладом аутистичного спектру

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 25.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 467 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

«Пліч-о-пліч» на волейбольному майданчику: у Запоріжжі визначили чемпіонів області серед шкільних команд

Безбар’єрність у дії: у Запоріжжі перевірили умови перевезень і провели круглий стіл з перевізниками

Безпечне очне навчання для дітей з особливими освітніми потребами: в Запорізькій спеціальній школі-інтернаті № 1 триває освітній процес в укритті

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.05.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 12 населених пунктах Запорізької області

Біг, стрибки та метання: запорізьких ветеранів запрошують до безоплатних занять з легкої атлетики

Сучасне обладнання та підготовка фахівців: делегація ВООЗ відвідала Запоріжжя

«Діалог влади та бізнесу»: безбар’єрність – зручність, повага та врахування потреб кожної людини

Оплата лікарняних за новими правилами: що змінилося?