Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області планово вакциновано проти кору понад 90% дітей

27 лютого 2018 - 09:57

В області планово вакциновано проти кору понад 90% дітей

За даними Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, з початку року  в області по первинних діагнозах зареєстровано 166 випадків кору ( тиждень тому 151), у тому числі серед дорослих – 102, серед дітей – 64.

Як і раніше, найбільша чисельність захворілих налічується в   м. Запоріжжя – 76 та  Василівському районі – 65, причому тут зареєстровано 10 випадків у організованих дитячих колективах, у т.ч. в гімназії «Софія» м. Дніпрорудне  (шість випадків). У м. Запоріжжі найбільш неблагополучним залишається Шевченківський район (25 випадків із 76).

За останній тиждень  також зафіксовано п’ять випадків захворювання в Оріхівському районі.

Показник захворюваності на кір з початку 2018 року склав 9,4 на 100 тисяч, у тому числі серед дорослих - 6,9 на 100 тисяч (102 випадки), серед дітей – 22,1 на 100 тисяч (64 випадків). Максимальна інтенсивність розповсюдження епідпроцесу кору серед дітей спостерігається у віковій групі до одного року –  62,0 (9 випадків), 1-4 роки –  35,8 (25 випадків), 5-9 років – показник 27,3 (24 випадки).

З початку року госпіталізовано  50% захворілих (83  із 166).

Наближається до завершення виконання плану вакцинопрофілактики кору в області. По додаткових заходах з імунізації кору заплановано щепити 42164 дітей, щеплено 39545 дітей (93%).

Забезпеченість вакциною проти кору, паротиту і краснухи достатня,  в залишку в лікувально-профілактичних установах області наявні 24994 дози  вакцини.

Нагадаємо, за весь 2017 рік в області було зареєстровано 202 випадки, найбільше у  м. Запоріжжя – 103; Запорізькому районі – 93.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Перші кроки в медицині: понад тисячу школярів Запорізької області познайомилися із Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом

Бердянськ – Фастів: зустрічі, обмін досвідом та культурна програма

«Гроші ходять за вчителем»: нова модель фінансування професійного розвитку педагогів

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

Запорізьких підприємиць запрошують до участі у Глобальному жіночому мітапі

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1355-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 367 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

У Запоріжжі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Впродовж доби окупанти завдали 651 удар по 17 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.11.2025