Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі плавці готуються до юнацького чемпіонату України та серед юніорів

1 березня 2018 - 11:47

У Запоріжжі на базі басейну «Славутич» завершився відкритий чемпіонат області з плавання. У змаганнях взяли участь  понад 280 плавців серед усіх вікових категорій з усього Запорізького регіону.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, чемпіонат області є відбірковим до юнацького чемпіонату країни та чемпіонату України серед юніорів, які відбудуться з 16 по 19 березня у м. Кам’янське та з 26 по 29 березня у м. Бровари. Наступні старти плануються вже у квітні у м. Харкові, де стартує ліцензійний чемпіонат України, на якому спортсмени виборюватимуть путівки на чемпіонат Європи та світу.

За підсумками відкритого чемпіонату області з плавання визначено понад 90 призерів.

Наразі формується склад команд чисельністю 16 плавців для участі у юнацькому чемпіонаті України, чемпіонаті України серед юніорів, а також  серед дорослих та молоді.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Я завжди думав, що можна зробити для України»: 100 років від дня народження Богдана Гаврилишина

Своя держава, свій вибір, своє майбутнє: Запоріжжя відзначило 35 років Незалежності України

Звернення Президента з нагоди Дня Незалежності України

Звернення Президента України з нагоди Дня Державного Прапора

За мир і пам’ять про полеглих: у День Незалежності України на Хортиці лунала молитва

Пам’ятаємо тих, хто виборює незалежність України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 518 ударів по 38 населених пунктах Запорізької області

Від лікування до інтеграції: в Україні розширюють державні гарантії для поранених Захисників і Захисниць

Українські стартапи запрошують до делегації на TechCrunch Disrupt 2026

«Не урок! Не контрольна! UA-Батл»: для дітей Запорізької області провели розважально-інтелектуальну гру до Дня Незалежності України

Символ нескореності та свободи: на острові Хортиця здійняли Державний Прапор України