Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Родини загиблих героїв АТО створили всеукраїнську спілку

5 березня 2018 - 13:43

За підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля делегація обласної громадської організації «Родина козацької звитяги» взяла участь у всеукраїнському форумі сімей загиблих учасників антитерористичної операції, який відбувся у м. Чернігів. Поділитися досвідом,  обговорити спільні проблеми та затвердити статут спілки «Єдина родина України» прибули представники з 18 областей.

Відкриваючи збори, очільник Чернігівщини Валерій Куліч наголосив на важливості єднання рідних та близьких полеглих воїнів із різних куточків нашої країни, висловив сподівання, що на наступну зустріч завітають керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади.

На думку батька загиблого запорізького бійця Миколи Говорухи, потрібно законодавчо  врегулювати статус родин героїв АТО, визначити їх як окрему пільгову категорію, підвищити рівень пенсійного забезпечення.  Мати загиблого захисника України Марія Горняк з Тернополя турбується про увічнення пам’яті оборонців нашої державності та всебічну популяризацію подвигу українського солдата.

Учасники зустрічі ухвалили звернення до Президента України, закликали посилити соціальний захист членів родин загиблих, збільшити розмір пільг на житлово-комунальні послуги. Делегати також направили листа до російських матерів, закликали їх не відправляти дітей на смерть заради імперських марень Путіна.

Батьки героїв поклали квіти до меморіальної стели на Красній площі у Чернігові, помолилися за захисників рідної землі у Катерининському кафедральному соборі, поспілкувалися з вихованцями ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Наступна зустріч «Єдиної родини» відбудеться у Харкові, напередодні Дня незалежності України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

10 років на варті порядку: Управління патрульної поліції Запорізької області відзначило річницю створення

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Підсумки виконання програм та плани на майбутнє: відбулось засідання Ради ВПО при Запорізькій ОДА

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 711 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

«Незламним людям нескореної країни»: у Запоріжжі 20 волонтерів отримали знаки народної пошани