Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька молодь вшанувала подвиг добровольців

19 березня 2018 - 08:40

Запорізька молодь вшанувала подвиг добровольців

Минулими вихідними за ініціативи міської організації учасників АТО відбулися урочистості, присвячені Дню українського добровольця. На свято завітали ветерани антитерористичної операції з родинами, представники громадськості та молодь.

Добровольчий патріотичний рух у регіоні набув розмаху в 2014-2015 роках. Із початком російської агресії та першої хвилі мобілізації за покликом серця до військкоматів прийшли 2700 наших земляків. Від 200 до 300 жителів області пішли до лав добробатів, воювали у складі «Донбасу», Правого сектору, «Айдару», «Азову» та інших формувань. Десятеро запорізьких добровольців віддали життя за свободу та незалежність України.

Вітання від керівництва області передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко: «Добровольцями  стали тисячі запоріжців, які захистили наш край від сепаратистів. Першими пішли на фронт усі ті, хто невтомною волонтерською працею допомагав нашим солдатам, рятував поранених, був поруч із родинами загиблих військовослужбовців». Посадовець вручив грамоти та подяки обласної влади воїнам полку спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України:  Дмитру Коряковському, Антону Вторигіну, Тимофію Оринянському, Ігорю Михайлову, Андрію Безуглому, Олександру Раковичу та Артему Ященку.

Свою майстерність гостям свята продемонстрували хор «Запорозькі козаки», вокальні та хореографічні колективи, вихованці школи «Спас»,   заслужений артист України Анатолій Сердюк. Також працювала фотовиставка з портретами та фронтовими світлинами демобілізованих бійців. Серед її героїв – відомі АТОвці Олександр Таран, Максим Зайченко, Тимур Книш, Сергій Цесельський  та багато інших.

Міське об’єднання ветеранів АТО за підтримки обласної влади активізує свою роботу та спрямовує зусилля на вирішення земельних питань, організацію просвітницьких та спортивних заходів, військово-патріотичне виховання молоді.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026