Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За спожиті енергоносії необхідно розраховуватися вчасно

28 березня 2008 - 17:25

Під керівництвом виконуючого обов'язки голови ОДА Валерія Черкаски та першого заступника голови ОДА Олександра Бережного відбулась обласна селекторна нарада з питання розрахунків за спожиті у 2008 році енергоносії. У нараді взяли участь голови райдержадміністрацій та міські голови міст обласного значення.

За оперативними даними рівень розрахунків населення за спожиті в березні газ та електроенергію становить відповідно 134% та 100%. Ця категорія споживачів є найбільш сумлінною. Натомість державні підприємства та організації за 25 діб березня сплатили за 70% спожитої електричної енергії, комунальні підприємства та організації – за 96%, ЖКГ – за 97%, сільгоспспоживачі та промислові підприємства – за 114%. В березні заборгованість за спожиту електроенергію збільшилась на 9,8 млн. грн. і становить 376,4 млн. грн.

За 27 діб березня комунальними установами та організаціями сплачено за 96 % спожитого газу, підприємствами комунальної теплоенергетики - за 99 %, у становами та організаціями державної форми власності – за 102 %.

На нараді заслухано звіти керівників адміністративних територій, які не забезпечують своєчасні та повні розрахунки за спожиті електроенергію та природний газ. Зокрема, тимчасово виконуючий обов'язки голови Василівської райдержадміністрації Олег Закарлюка поінформував, що найближчим часом буде погашено 78-тисячний борг місцевого ЖКГ. Аналогічне запевнення щодо ліквідації 34-тисячного боргу були отримані від очильників Пологівського району.

Наступної п'ятниці на черговій обласній селекторній нараді планується підбити підсумки роботи з погашення заборгованості за спожиті енергоносії за І квартал поточного року.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: шкільні команди Енергодара та Кагарлика провели змагання з футзалу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 26 населених пунктах Запорізької області

Коли рахунок йде на хвилини: громади Запорізької області отримали пожежне спорядження

Без ризику для життя та здоров’я: правоохоронці та рятувальники закликають запоріжців святкувати Різдво та Новий рік відповідально

Четверо постраждалих та пожежа у багатоповерхівці: росіяни вчергове атакували Запоріжжя

Мотивація та чіткі рухи: виступ запорізьких черлідерок на Кубку України та Кубку Лева у Львові

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 23 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в Запорізькій області

Моніторинг транспортних засобів на безбар’єрність Запорізької області / м. Запоріжжя