Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада забезпечить ефективне функціонування Державного земельного кадастру

3 квітня 2008 - 14:43

Виконуючий обов'язки голови ОДА Валерій Черкаска та його заступники Геннадій Фукс і Володимир Кальцев взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару-нараді керівників центрального апарату, регіональних та міських філій Центру державного земельного кадастру, організованого Запорізькою регіональною філією ЦДЗК за ініціативи Держкомзему України, ЦДЗК та за підтримки облдержадміністрації.

На семінарі виступили заступник голови Держкомзему України Галина Яцишина, генеральний директор Центру державного земельного кадастру Валентин Савицький, провідні експерти з земельних питань.

Учасники зібрання обговорили основні напрямки роботи виконавчого органу Центру державного земельного кадастру, зокрема, його функціонування як офіційної системи даних геодезичної та землевпорядної інформації для гарантування прав власників на земельні ділянки, належних обсягів надходження земельних податків та орендної плати до місцевих бюджетів. Відмічалося, що за взірець організації такої роботи можна визнати ситуацію в Запорізькому регіоні, де завдяки плідній співпраці між органами виконавчої влади і ЦДЗК досягнуто позитивного результату. Керівники міських та районних підрозділів активно співпрацюють з місцевими органами влади, а керівництво філії залучається до участі у нарадах та колегіях обласних органів влади. Цей досвід ефективної співпраці планується поширювати і в інших регіонах України.

- Виконавча влада зацікавлена, щоб земельні стосунки були врегульовані на законних засадах, - пояснив позицію облдержадміністрації Валерій Черкаска. – Саме Державний земельний кадастр, на нашу думку, стане тим інструментом, з допомогою якого вдасться впорядкувати земельний ринок в умовах ринкової економіки. Тому ми докладемо всіх зусиль, щоб ЦДЗК в регіоні функціонував ефективно.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022