Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Стратегічний план області доповнений пропозиціями районів

4 квітня 2008 - 15:43

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальцева та заступника голови облради Леоніда Анісімова відбулося засідання робочої групи з забезпечення розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку області на період до 2015 року. Члени робочої групи ухвалили проект регіональної Стратегії, врахувавши висловлені зауваження народних депутатів та долучивши до нього стратегії розвитку "пілотних" територій області.

Володимир Кальцев нагадав, що робоча група вже затверджувала на своєму засіданні остаточний варіант проекту регіональної стратегії. Проведення ще одного такого засідання пояснюється необхідністю врахувати пропозиції та зауваження до Стратегії, внесені народними депутатами. Адже вони братимуть активну участь у втіленні в життя конкретних цілей Стратегії. Також документ потребував доопрацювання з урахуванням стратегій, розроблених «пілотними» територіями області, – Токмаком та Токмацьким районом, містом Енергодар та приморськими районами області.

Після заслуховування представників міст і районів області та внесення відповідних доповнень до тексту документу члени робочої групи затвердили проект регіональної Стратегії. Планується, що в травні поточного року він буде винесений на розгляд обласної ради.

- Ця Стратегія створена не в тиші посадових кабінетів, вона результат плідної співпраці тисяч жителів Запорізької області – експертів, вчених, представників влади та громадських організацій, – наголосив Володимир Кальцев.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022